Re: Internet sa stava novinami

udo | 29.08.2013

Re: Maroš
Prečo podľa teba Volchvovia nerozšírovali svoje znalosti urýchlene medzi vlastnú populáciu?
T.j.ak ich znalosti boli rovnaké, alebo vyššie, ako znalosti západného otrokárskeho modelu..
Chceli tiež svoj tuční kúsok a prípadne sa dohodnúť s predstaviteľmi agresívnejšieho západného modelu civilizácie?
Áno, mnohých pravdepodobne šakali podviedli, použili a odhodili. Kto sa bránil, povraždili..

Tak ako Rimania 1000 rokov pred tým prvých vraždili druidov u Galov. Keď zlomili po 700 rokoch bojov Germánov, tiež ich použili ako biologický materiál proti zatiaľ nezotročeným na východe. Na hranici rozosiali po judeiských vojnách flaviovcov obchodníkov s otrokmi. To bola palebná príprava kulturologických sociálnych operácii starovekej genocídy. Germáni sa dlho bránili(Batávia, Teuteburg, až po priame obsadenie Ríma), no nakoniec podľahli a boli zneužití proti svojim susedom(proti Európe) tak, ako aj starí Latinovia, Gréci, Egypťania..

Po vyčepaní biomateriálu Ríma, bola profesionálnymi politikmi v pozadí vytvorená Franská ríša, Svätá rímska ríša nemeckého národa, Templárska epizóda monopolného 1.finančného EU-systému, Britská pseudoprotestanská karta, ..až po dnešnú U.S.global police.
Vždy podľa hesla:
"Keď nie my, niekto iný, tak radšej my".

Áno, fasci z levantu priniesli síce vyšší materiálny štandard, no za nepriateľnú cenu,
Vždy je ale zhora podporená najlepšia aktuálna alternatíva. Ako sme sa aj tu už bavili, je v nej však zahrnutá nie len morálka, no aj kvalita riadenia viazaná na mieru chápania objektívnej reality.

Opakujem:
Prečo teda podľa teba Volchvovia ďalej držali svojich "zverencov" s plnou vážnosťou v ilúziách typu slavianského panteónu "bohov"?
Odhliadnuc samozrejme od bežného dôležitého folklóru..
Prečo nenaliali ani v tak extrémnej situácii križiackych výprav svojim opatrne čistej vody?
Nevedeli azda, že je len jeden Boh a praktický monoteizmus bez hierarchie s úprimným priamym obracaním sa na Otca je objektívnou spoločensko-prírodnou tendenciou a tým, čo robí človeka Človekom?
Aké by potom mali volchvi právo pokračovať, konkurovať riadeniu procesu globalizácie?
Samozrejme cirkev je rovnako imitáciou, no aspoň priznáva existenciu monoteizmu, aj keď do absurda zvráteneho a paralyzujúceho vývoj človeka..

Plusom starejších našich predkov isto však je, že oficiálne otroctvo nepripúšťali..no na druhej strane sa váhy jednotlivých faktorov musia hodnotiť v jednom celku. Potom sa robí na najvyššom mieste(Boh) rozhodnutie.Konkurencia ideí je neúprosná. Navyše na konceptuálnej úrovni myslenia v tomto zmysle niet demokracie. Je prirodzene autokratická a iba o krok ďalej má isto miesto pri správnejšom chápaní pojmu: "Vox populi, vox dei"

Skúste si na uvedené otázky Maroš v kľude a bez zbytočných emócii mocných sám(príp. s kamarátmi v družnej debate, či tandeme) zodpovedať a možno prídete aj na veci, na ktoré sme ani my zatiaľ neprišli.
Dajte potom vedieť a dáme tekvice naše lipové, aj dubové dokopy i podumáme ďalej.
Každé utrpenie je na tejto úrovni myslenia zbytočné.
Je príznakom neadekvátnej prognózy a tým chyby riadenia.
Darom iba v zmysle upozornenia.

Re: Popolvár
Keď si dáš pojmy používané v KSB do nemeckého googlu, tak ti to vyhodí spústu odkazov od sociálno-ekonomických univerzitných projektov až po technické(Uni Heidelberg, Uni Karlsruhe, Uni Osnabrueck, Uni Passau,..). Skôr mnohé aplikujú už priamo do riešení, no nejaké kompletné preklady prispôsobené na Nemecké prostredie som nenašiel. Politické dôvody by boli zatiaľ docela pochopiteľné. Aj po vystúpení Putina v Bundestagu, kde boli 2 druhy reakcii u poslancov..

V Španielsku vraj sú. Podľa vyjadrenia predstaviteľov KOB s tým myslím začali asi 10 rokov dozadu katedra slavistiky na univerzite v Madride.
Tak aj v Južnej Amerike, Ázii(Čína, India, Irán) a niektorých Arabských krajinách a niečo v USA. Linky som ale nepozeral. Maďarsky ja osobne neviem a tak som v tomto zmysle odkázaný na preklady.

Na niečo v španielčine som narazil dávnejšie na počudovanie aj priamo na ruských stránkach. Samotní Rusi, Ukrajinci, Bielorusi, Kazaši,.. totiž podľa ich vyjadrrení majú preklady na háku. Že kto chce, nech si to preloží. V tomto zmysle riešia hlavne zatiaľ seba. Logicky asi chcú získať aj informačný náskok vlastnej populácie. Dávnejšie mi dali priamy kontakt na nejakú pobočku v Nemecku, no týpek, čo sa mi ozval, mi moc info neposkytol.

Přidat nový příspěvek