Re: Re: re:Lin, Popolvár, Ivan a "magické" delegovanie zodpovednosti na obete

Lin | 23.08.2013

Děkuju za odpověď a srdečně zdravím.
Tvou odpověď jsem zaregistrovala už včera, ale neodpověděla, protože v podstatě nevím, co. Nerozumím, proto nemůžu diskutovat.
V té záplavě cizích slov a náznaků se ztrácím...
Píšeš, že metody "předávání zodpovědnosti" jme už víckrát rozebírali. Nevím...nenašla jsem to, nenatrefila na to - anebo nevím, že jde právě o tohle. Přitom jde asi o jádro mého dotazu.
Několikrát jsem se (porůznu) dočetla (namátkou vzpomínám na knížku "Astrologie a psychologie"), že určité skupiny lidí (klany, rody) mají vědění, jak se následků svých činů zbavit - anebo je alespoň odložit a zmírnit. Proto také bez obav mohou dělat to, co dělají. Protože však nejde karmický (přírodní) zákon jen tak zastavit, obelstili ho. Jejich následek se "vybije" na někom jiném (i skupině) nebo třeba jako přírodní katastrofa postihne určitou oblast.

PS: Udo, teď napíšu něco, z čeho možná nadšený nebudeš nebo něco, s čím se totálně "historicky" znemožním.
Já té uveřejňované teorii vůbec nerozumím...
Už jsem to i přestala číst a je mi z toho smutno. Jenže má snaha je marná - takto podávanému nerozumím. A obávám se, že jako dosud byly informace jen pro někoho, zůstává to tak i dál. K čemu mi je, že je teorie zveřejňovaná, když nevím, co si s ní počít...
Dávala jsem to zkusmo číst dvěma lidem, kterým věřím a kteří mají větší přehled, než já - a hlavně - technické myšlení. A taky nic...

Přidat nový příspěvek