Re: Re: Re: pro Uda

popolvár | 19.08.2013

"Jako původní výchovný nástroj fungoval v řádu dnů nebo týdnů. Jedině tak má výchovný účinnek."
Ale ono to tak funguje aj teraz - aspon u mna. Nechcel som do diskusie zatahovat osobné zálezitosti a prezitky, ale budis. O nielen fyzickú cast mna ( jemnohmotné telá) som sa zacal zaujímat trocha hlbsie cca pred 15-timi rokmi. Nie som ziadny guru, osvietenec, ani nic také. Ale hladal som, aj som casto "zisiel z cesty", nemal som to lahké, po roznych "lapsusoch" aj rodina do mna rýpala, ale vytrval som. Niekam som sa uz posunul ( v porovnaní s inými, ktorých poznám som stále este len na zaciatku, ale v porovnaní s tým, kým som bol pred 15-timi rokmi som urazil riadny kus cesty.) A ten posun so sebou prinása mnoho vecí... Je to ako pocas stúdia, alebo pri bojovom výcviku. S postupom do vyssích stupnov rastú nielen tvoje moznosti, znalosti, ale najmä nároky na teba, vo forme zivotných úloh, skúsok, rýchlosti a sily "karmických" úderov, ak pochybís. Niekedy dokonca parafrázujem Jezisovo: "Blazení chudobní duchom..." - bolo mi treba drat sa hore?, ked dole hliviet v sladkej nevedomosti bolo tak pohodlné...
Konkrétne u mna parkrát odskúsané, preverené: ak nieco poviem/nepoviem, co by som nemal/mal, do troch (najneskôr piatich dní chytím takú laryngitídu, ze az. A mozem robit, co chcem (a to poznám kopec spôsobov liecenia od energetických, afirmacných az po rôzne "babské" recepty), jedine co dosiahnem, je, ze to nahánam od hrdla cez nos do priedusiek a spät. Az ked prídem na to, kde som pochybil, tak príde úlava - a to tak razantne, ze do 24 hod som fit. A to nechci vediet co som schytal naposledy, a to som len prikráslil skutocnost, resp. nechal cloveka v "márnej" nádeji.
K tej tvojej poslednej vete o spomalení karmy mágiou - más nejaké zdroje, z ktorých cerpás tieto informácie? Rád by som si to prestudoval.

Více zde: http://leva-net.webnode.cz/discussion/?tid=200002980&mid=200024663

Přidat nový příspěvek