Re: Věrohodnost

taurus | 02.07.2013

"Ono už to tvrzení, že do konce 19. století byla norská společnost prvobytně pospolná (tedy barbaři)."
Většina Norů nežije ve městéch, ale v rodinných usedlostéch na samotách. Incest se tam vesele praktikuje od nepamětí. Už jen to, že sama ministřině přiznala, že v Norsku existuje sociální tradice - incest, o mnohém svědčí. A tato tradice je natolik zakořeněná, že jí společnost toleruje, proto je třeba tak málo trestních udání, protože rodina vždy přesvědčí poškozeného a někomu se to třeba i líbí.
Výuka hodin "Incestu" by měla především začit mezi dospělými, aby nezneužívali své dětí a sociální pracovnící by se měli zamířit na odhalování těchto otřesných případu a ne rovnou začit šířit "sexualní osvětu" mezí dětí 2. třídy. Našel jsem odkaz přímo na norské stránky, kde je článek a krátké vídejko hodiny "incestu". Samozřejmě je to podáváno, jako prevence a vlastně dobrá věc, jenomže pod stejnou omáčkou nám podávají i předměty "sexualní výchovy" ve školách, kde už dětem na rovinu říkají, že na sex mají právo, a to i kluci s klukama, holky s holkama už před dosažením zletilostí, vlastně v pubertě a pod.
Dítě musí prožit období čistoty a nevinností, aby se normálně vyvíjelo. A zavedení hodin sexuální výchovy pro dětí od šestí let, to je níčení dětské duše!
http://www.nrk.no/ostafjells/vestfold/vil-sette-incest-pa-timeplanen-1.11048804

Přidat nový příspěvek