Re: Re: Можно ли усидеть на двух стульях?

Ján | 12.06.2013

Udo!
Ja to plne chápem, (sledujem z opodiaľ) no niekedy ma niektoré názory vyprovokujú, aj keď viem, ako som už predtým raz vyhlásil, že tým KOBu škodím! Tiež som sa už vyjadril na fóre, že podľa mňa KOB z hľadiska spoločenskej reality z nutnosti zastal na polceste!

re: relígia, už som sa vyjadril na fóre presne v tom zmysle ako ty. Nie som s tých čo triedia zrno od pliev a pozdvihnú na piadestál plevy!

re: Čína, to bolo v súvislosti s predkladanou spravodlivosťou KOBu a jeho zmiešaným ekonomickým systémom - s poukazom na fungovanie, nebolo to v súvislosti s reliígiou ani tam existujúcim marxizmom!

re: utajovanie, reagoval som tak trochu hlavne na taurusa ( domnieval som sa, že bude čítať aj ostatné moje reakcie). Aj Koncepcia riadenia spoločnosti I, II od Petrova je súdne zakázaná. Ale vidím, že to plne chápeš, vyjadril si sa jasne!

Inak, ja nehľadám žiadnych bohov a tobôž nerobím z ľudí bohov! Som proti každej autorite nazaloženej na jej duchovných kvalitách vedenia, nezabúdajúc na tézu mýliť sa je ľudské! Pýtam sa a hľadám a zatiaľ mi to tak vychádza, ale hmla v divadle je stále
dosť hustá a v zadných radoch nevidia na javisko!

Idem.

Přidat nový příspěvek