Re: Re: Re: Re: Co bude výsledkem ???

Ján | 03.06.2013

Popolvár!

Neviem, prečo pochybuješ, že som si článok dobre neprečítal?
Tiež neviem, prečo chceš polemizovať o mojich pocitoch a názoroch, vnucovať mi svoje, dokonca aj na primitívnych príkladoch!

Tiež mi to pripomína lacný príklad, tak často uvádzaný o akváriu a rybičkách (Zajac) a vieme ako a pre koho zle to dopadlo!

Nie je potrebné vymýšľať a zdokonalovať už známe a zverejnené, buď sa plne prijme koncepcia KOBu aj s jej východiskami, alebo príde pri jej úprave k subjektívnym skratom a žiadny človek, ktorý sa oboznamuje resp. sa už oboznámil s originálom ti tvoju koncepciu neprijme!

Viem, je to ťažké s prekladom, ale základná koncepcia musí byť preložená v jej plnom význame! Nie každá skratka je cestou najvhodnejšou!

Najväčším nepriateľom tejto doby môže byť infiltrácia subjektívnych názorov vnášaných do koncepcie KOBu!

A najprv treba myšlienky KOBu rozšíriť medzi masy a nie sa už zamýšľať nad vládnutím!

Najprv treba oboznámiť s KOBom hlavne masy veriacich - tvrdé to jadro globálneho prediktora, tým ponúkať myšlienky o falošnej viere a spravodlivých zámysloch skutočného v úvodzovkách boha!

Hlavne títo ľudia musia pochopiť kto je ich skutočný nepriateľ v opačnom prípade je tu len nebezpečenstvo vzniku novej nedočkavej (možno násilnej) elity bez spojenia s masami!

Přidat nový příspěvek