Taky Sidorov

Aleš Krejčí / Brno | 01.04.2013

http://www.youtube.com/watch?v=eMKwqEcO4YI
z 25.3.2013, ale s mnohem praktičtějším tématem.. :o)
Ano, s němci a rakušáky máme mnohem víc společného, proto nás hnali proti sobě. Nyní nás staví společně proti východu, voliči Trautenberka jistě nejsou proti. Němci jsou ale také naší nadějí do budoucna.. :o)
EU splaskne jak bublina každou chvíli, protože je ropa stále dražší, němci to ví, proto už mají vlastní trubku z Ruska. Nemyslím si, že by Rusko nějak výrazně němce potřebovalo, stačí když se vrátí ruská inteligence, kterou západ časem nezaplatí. Ještě pořád to bude obchod, nostalgii bych dal stranou.
Tak na toho Tolkiena se mrknu, vadila mi na jeho dílech trvalá deprese, že je to metafora na současnost mě nenapadlo.. :o)
Bible může změnit DNA, stejně jako všechno, u čeho se otevřete něčemu a nevíte přesně čemu. Já slyšel že charakter lze změnit za 7 let, ale asi je to individuální. :o)
S těmi nekvalitními potraviny to múže být i naopak. Úcta ke stravě u nás není, málokoho zajímá co vlastně jí, tak proč by sem někdo vozil něco lepšího? Nechceš? Máš volbu koupit jinde. Nestojí ti to za námahu? Tak drž krok a nadávej jenom na sebe. Geneticky modifikované potraviny jistě nejsou dobré, ale nerouhal bych se předčasně, možná to bez nich nepůjde.. :o)
S tím svěřováním peněz je to jednoduché:"Není žádných smluv pro slabší, hranice neochrání tabulky popsané smlouvami nestojí-li za nimi meče a kopí."

Přidat nový příspěvek