Re: Re: Bum!

Daniela I. | 26.02.2013

Priznávam, že aj mňa v prvom momente hodilo do kresla. Čo ma zarazilo, že Tá "dohoda" o vylepšení imidžu je z januára 2013, teda aspoň vtedy sa dostala na svetlo sveta.
No každé zlo je na niečo dobré. Dohoda môže byť aj dobrým testerom kto za koho, za čie záujmy, kope a identifikácia vnútroného nepriateľ a - parazita, bude o to ľahšia. Veď mnohí pracujú skryte.Na vlanách dohody vyplávajú na povrch ako mastné olejové škvrny.
Ad Nemci/- s tou kolóniou máš pravdu. Ale aj tam sa intenzívne prebúdzajú. V min. roku sa v Nemecku stretli zástupcpovia ( vedci z rôznych oblastí) Francúzska , Nemecka a Ruska a otvorene rozprávali o štátnej suverenite, presne pomenovali príčiny tohto marazmu, bordelu a hľadali východiska. (na levanete bolo o tom videjko).
Ad ostrovčeky/- kradneš mi myšlienky, to znamená, že súhlasím s tvojim názorom, nie s kradnutím :-)))
Po rozdýchaní to nevidím tak čierne a keď si spomeniem na protestnú akciu proti Putinovi poriadanú opozičníkmi dňa 23.2.2013 v Moskve - bohatá účasť policajných hliadok a novinárov ( vopred prihlásení účastníci v počte 4500 ks zabudli prísť), hneď mi je ľahšie. Navyše, po dlhej dobe je dnes krásny slnečný deň, treba sa radovať .... :-)

Přidat nový příspěvek