Tak to nějak uzavřu...

Lin | 04.02.2013

Nemám ve zvyku reagovat na ubohosti, tentokrát ale udělám výjimku a nebudu obezličkovat.
Víc jak ten sprostý replitán mě nadzvedl dole pan Pavel, který mi napsal, že sprostě lžu. Takže jsem si dala tu práci a začala hledat. Ovšem... zjistila jsem, že pan Chobot po sobě zametá stopy a své starší věci, kde se totálně sekl, vymazává. Odkazy, které jsem dávala jeho fandům na Zvědavci, mi teď hlásí "stránka nenalezena".

No...nevadí... Díky fandům jsem přeci jen "něco" našla - z r.2010:

http://duhovaposelstvi.blog.cz/1008/svetove-meditace-petr-chobot

"...na napětí mezi Izraelem a Íránem. Jsou skupiny, které chtějí dodat šílencům v Íránu velmi účinné zbraně, vidím tyto lidi na dálku. Myslím, že se to uskuteční přes Rusy. Írán získá něco, co použije proti Izraeli, myslím že jsou to rakety schopné proletět skrze obranný štít, těžko detekovatelné, je s tím spojená velmi pokročilá technologie... Nad Íránem teď vidím nesmírně koncentrované pole ZLA, je to ohnisko, ze kterého může vyjít silná destruktivní energie. Pokud se nechá Izrael vyprovokovat, bude to mít katastrofální následky...."

Jeho tehdejší "celosvětová meditace na odvrácení zla" měla vést "síly" do oblasti Středního Východu, Číny a Ruska, protože to jsou podle Chobota oblasti potencionálních původců konfliktu zla.

No... možná se toho dá najít ještě daleko víc (tuším, že ho onehdá dost rozebírali na BL nebo Nwoo.org., ale já tomu víc námahy nebudu věnovat, nestojí mi to za to. Celý Chobot je mi v podstatě fuk, protože mě jeho myšlenky neoslovují, nic mi nedávají. A jestli jsem byla doteď "jen" skeptik vůči jeho "umění", vystoupení jeho "fandů" mě utvrdilo, že opravdu je dobré se takovéto "myšlenkové debilitě" obloukem vyhnout.

Pro pána jménem Pavel mám ještě sdělení, že se "netrefil" ani v jednom bodě svého obvinění.

Pro Moniku: omlouvám se, je fakt, že nevím, jak se spor mezi Revoltou a Suverenem vyvinul dál. Má informace je víc jak rok stará - viz rozhovor pana Orteka s Revoltou.
A to, že Suvereno a Majk nejsou mezi mladými oblíbení - to vím i od svých dětí (říkají "namyšlení kariéristi").
Děkuju ti za přístup. I když na mém postoji nic nezměnil (ale to je jedno, v rozmanitosti je síla), přeci jen ses nezařadila mezi kategorii "skalních fandů". Jak to myslím?
Z mého hlediska je jedno, pro co "skalní fanda" horuje, jednotící je prvek "fandovství". Stejné, jako mezi fanoušky Sparty nebo Slávie, knížete, církve, ezoteriků, různých jiných osobností nebo politických směrů. Fanda bojuje vždy "na život a na smrt" - bez ohledu "na zbraně". A ten, kdo vystoupí proti jejich objektu zbožňování, je pro ně vždy nepřítel, který se musí "ubít" - běda tomu, kdo si dovolí cokoliv zpochybnit (viz třeba - když to řekl ten a ten, musí to být jediná a tutová pravda).
Fandové bezmezně zbožňují svůj objekt zbožňování - možná proto, že v jeho "slávě" hledají slávu svou. A dělají tak třeba takovým Chobotům medvědí službu...
Já se nevydávám za neomylnou, mé pohledy a názory se mění a vyvíjejí a v diskusích říkám to, co momentálně vím (a názory na tom postavené). Tys mě "vyprovokovala" k odpovědi tím, žes udělala to samé, cos mi vyčítala.
Měj se hezky i ty, nemocná jsem ještě nejméně týden. :)

Přidat nový příspěvek