pro lin

pavel | 04.02.2013

Tvá informace o tom, že Chobot někde psal nebo mluvil o Arabském jaru jako o "krásném boji" je NAPROSTO LŽIVÁ, dám ti klidně ihned milion, jestli to někde najdeš... Chobot mluvil hned na začátku Arabského jara naprosto opačně, jinak s plukovníkem Kaddáfím se OSOBNĚ ZNAL a dokonce na jednom semináři v Peru jeho asistent "pustil ven" informaci, že spolu s nějakým šamanem mu (to ještě Kaddáfí žil) na dálku zprostředkovali nějaký typ ochrany. A že říkal "Rusko je zlo"? Další LEŽ JAK VĚŽ! Chobot v Rusku studoval biofyziku, žil tam několik let, k Rusku má a měl víc než vřelý vztah, absolvoval s Rusy první válku v Afghánistánu, válku v Náhorním Karabachu, v Čečně... O tom ovšem nemluví, z mnoha důvodů. PROČ NÁM LŽEŠ, LIN??? Proč chceš za každou cenu Chobota "shodit"? Já naprosto nejsem jeho fanynka, v Peru jsem byla jen kvůli vyléčení se ze své nemoci, Chobot toto vyléčení zprostředkoval, má obrovské znalosti v biologii, od role "jasnovidce" a "ikony" se distancuje. Můj pocit - přímý nebojácný muž, co už zažil tolik, že i když se na tebe usmívá, cítíš z něj jakoby zvláštní smutek...

Přidat nový příspěvek