pro Moniku

Lin | 01.02.2013

A je to tady... :)
Tak vzala jsem chuť dělat si vlastní názor? Nedala jsem prostor? A čím? Že jsem řekla ten svůj? Tys ho taky řekla a rozhodně jsi mě tím nijak neodradila a prostor jsi mi tím nezkrázila. To si vážně myslíš, že můj názor má tu moc brát někomu " chuť na vlastní názor" a mé vyjádření bere ostatním "prostor"? A jak, prosímtě? Tobě jsem ho taky vzala? Myslím, že ses i přesto vyjádřila dost jasně. :) Ty jsi ctitelka, já ne. Kde je problém?
Podívej, jestli je PCH tak dobrý, obstojí před ostatními i přes můj názor a navzdory jemu. Dají se vyhledat i jeho starší příspěvky.
Já zůstanu u svého názoru na něj, protože zatím nemůžu jinak. Člověk, který nazval arabské jaro "krásným bojem" za svobodu od temnoty a diktátorů (myslel Kaddáfího) a předkládal ho jako důkaz "transformace" (ve stejném duchu mluvila i Šorflová) si mou úctu nezaslouží.
Jo... a s tím Suverénem ses taky moc netrefila... Je to póza - pro prachy a kvůli prachům. To, co zpívá, vyznívá v kontextu s tím, co dělá, dost falešně - mladí mu prostě nevěřej (asi jako další "rebel" - Majk Spirit). A ten kluk z Revolty se, mám dojem, od něj taky tak nějak distancoval.
I přesto se měj pěkně, snad tě ti "dravci" z mého psaní nesežerou... :)

Přidat nový příspěvek