Re: Achjo...

Hox | 01.02.2013

Asi vidím proč píšeš "achjo", vyznělo to jako bych PCH podporoval, vidím že musím lépe volit slova. Takže, pro jistotu: Chobota nepodporuju, téměř nic o něm nevím, nikdy jsem se o něj nezajímal. Jestliže před pár lety "jasnovidně viděl" ty věci co píšeš a teď zas tvrdí něco jiného.. to mění mnohé, nevěděl jsem. Mé "podepisuji každé slovo" se pochopitelně netýká toho, jakého ducha kde potkal..

Jak píšeš, nic nového neříká, trochu si přidává svůj úhel pohledu, ale nic nového ani převratného. Umístil jsem to z jediného důvodu, závažnosti tématu restitucí, proto, že i očividné věci je třeba opakovat, zvlášť pokud jde o takhle závažnou věc, a jemu se povedlo dobře a stručně shrnout podstatu.

Co se týká řešení, aktivizace opozice je cesta, žaloba k ústavnímu soudu je cesta, ale v obou případech - je obrovský rozdíl, jestli bude "tlak zezdola" nebo ne. Pokud bude, je pravděpodobnost úspěchu mnohem větší. Petice tlak zezdola nejsou, to by ji muselo podepsat 5 milionů, myslím že v téhle situaci bude efektivní tlak zezdola jediné - statisíce lidí v ulicích.

Přidat nový příspěvek