summerfinanceplc@gmail.com

Miss Ada | 07.01.2018

JAK LETNÍ FINANCOVÁNÍ MÁ VÁNOČNÍ ÚVER!
 Jsem z Hokendauqua Pennsylvania.pro průchod 5 měsíců jsem byl ve finanční nepořádek, Před pár týdny můj přítel mi řekl, jak ji Summer Finance pomohl tím, že jí poskytla Xmas půjčku s nízkou úrokovou sazbou 3% a lepší splátkový kalendář. Také mi řekla, že mi mohou pomoci z mé finanční situace. Nikdy jsem jí nevěřil, protože jsem byl u různých bank nebo věřitelů, kteří mi nemohli pomoci díky špatnému kreditu. Informovala o tom, že to zkusím, a tak jsem je poslal emailem na email: summerfinanceplc@gmail.com a vysvětlil jsem jim vše o své finanční situaci, vzali mi půjčku a mi poskytli půjčku ve výši 450.000,00 dolarů 27. října, žádám a dnes mám vlastní podnikatelskou činnost, na kterou jsem pyšná a já se také postarám o své účty za Xmas. všechno, co jsem udělal, bylo sledovat termín a stav půjčky. Jsem tak šťastná, že jsem to udělala. Sdívám to dnes, protože se o vás všechny starám, věděla jsem, jak to je v finančním nepořádku, že jim nikdy nedokážu poděkovat za jejich pomoc. Budu stále říkat světu o jejich laskavosti v mém životě Pokud musíte kontaktovat libovolnou banku nebo firmu, abyste získali jakoukoliv částku půjčky, potřebujete prosím kontaktovat email: summerfinanceplc@gmail.com. nebo whatsapp: +17208200126. Hodně štěstí

Přidat nový příspěvek