Re: Re: ...

slav | 06.01.2013

tamten článok bol o teroristovi, ktorý sa nedostal ku korytu, tak teraz plače. Sám si ma citoval: každý, kto to podporoval si zaslúži len to najhoršie.
Netvrdil som, že je jedno že väčšina má zo života peklo. Ten stav však považujem za výsledok karmy, takže viacmenej to jedno aj je (teraz to spomínam prvý krát). Zvieratám totiž ľudia spôsobujú ešte väčšie peklo. Tomu o potrestanom vynníkovi nerozumiem.
Stačilo by ísť pomáhať vládnym jednotkám z miest, odkiaľ to bolo možné (teroristi totiž neboli všade). Nie čakať, skrývať a "modliť" sa - to totiž robili (až na pár výnimiek).

Ja práveže chcem, aby sa veci vyvíjali dobrým smerom, ale s týmto parazitujúcim ľudstvom sa to proste nedá. Utrpenia a bolesti napáchalo už dosť. Predpokladám, že čistka od väčšiny ľudstva prebehne. Kľudne nech skapem aj ako prvý, hlavne aby bol pokoj. Zem si svojích sama ochráni.

Keď už sa tu vyjasňujú pojmy, mohol by si ešte objasniť čo bolo z tvojho pohľadu nevhodné na mojej poznámke k vianočnej tématike na stránke so slovom "perun" v názve? Tomu totiž vážne nechápem.

Přidat nový příspěvek