Re: Re: Re: Překládala jsem já

Karol | 08.12.2012

Je videt, ze stale chcete vest odpoved na co se neptam. Odpovedi "souvisi s matrici" je jako souvisi s kyslikem kdyz se bavime o zivote. Takze me neirituje slovo matrice (dalsi vec co nerikam, ale je mi podsunuto), me irituje neco jineho. Prijde na web nekdo kdo "o tom vi kul...", na neco se zepta dostane odpoved "to souvisi s matrici", kdyz se ozve "vubec nechapu o cem to pisete", dostane odpoved "musis hledat".

Takze me s diskuse vychazi, toto je web pouze a jenom pro lidi co uz o tom vi kvanta veci, pokud sem prijde nekdo kdo chce zjisit vice dostava odpovedi hledej a pak se ptej. Nezda se to trochu silene? Proc bych tady na diskusi byl a debatoval co ta ktera vec znamena, kdyz bych vedel? Proc bych debatoval, zde na tomto webu, kdyz me je receno musis hledat mi ti to nereknem, nechcem, mi chcem debatovat (jak ukazuje debata) jenom s temi co uz vi hooodne a lidi co teprve hledaji odpovedi nas nezajimaji.

Nu co, stravil sem v rusku dost casu, a nikdy sem me nestalo "hledej mi ti to nereknem", v CR je to standart. Zde plati ja sem znalosti ziskal tvrdou praci, proc bych to ostatnim usnadnil, je jednodussi ho odpalkovat "ucenou poznamkou"...

Konec, fakt debata tady nema cenu, misto odpovedi dostavam otazky proc nehledam jinde, proc mam vlastne otazky a nehledam sam, proc se zde vubec ptam a nehledam sam, kdyz nechapu proc nedostanu odpoved pak sem trol ci vas mam za sektare, proc nehledam chybu v sobe(kdyz pokladam otazky tj. take hledani odpovedi u tech ktery by meli vedet) apod.

Me to dava jenom dve odpovedi, vetsina nevi odpovedi a tak na otazky odpovida odtatkou ci hodne obecnou odpoved. Nebo nechcou odpovedet (pak je ozka proc...). Web se tvari(a majitel webu i tak kona clanky), ze chce zmenit svet, lidi pod diskusi az na vyjimky jednaji opacne...

Přidat nový příspěvek