Moja skúsenosť ...

jan | 21.11.2012

Od roku 1998, po tom čo som bol povinne-preventívne očkovaný proti chrípke, nastali u mňa zdravotné problémy / zlé pečeňové testy, teploty v rozmedzí 37 - 37,8 °C, pridala sa - štítna žľaza, psoriatrická artritída, osteoporóza /. Bral som na to rôzne druhy liekov. V roku 2011 sa pridala arytmia. Môj stav bol taký, že som si pripadal ako zombi, celý stuhnutý, všetko ma bolelo, napriek tomu, že som bral aj opiáty / predpísané lekárom /. Začiatkom roka 2011 som čítal o MMS, ale som sa to bál aplikovať. Potom ako som musel volať záchranku / problémy so srdcom - dusil som sa /, som sa rozhodol aplikovať MMS2 v kúpeľoch / bál som sa to užiť vnútorne. Po 5-ich kúpaniach s MMS2 som prestal mať zvýšené teploty. Môj stav sa odtedy zlepšuje. Mnohé lieky neužívam, napriek tomu výsledky vyšetrení sa v norme. Verím, že zlepšovanie bude ďalej postupovať, neberiem už ani lieky opiaty - proti bolesti, upravila sa mi štítna žľaza, ... Myslím si že všetko bol dôsledok oslabenej imunity a telo na ň reagovalo zvýšenými teplotami. Nechcem nikomu radiť, ale ... nádej zomiera posledná. Mne sa oplatilo nádejať sa.

Přidat nový příspěvek