Re: Re:

slav | 16.10.2012

Môj pohľad je takýto: budovalo sa tu niečo ako stredoeurópsky izrael (teraz sa v tom pokračuje - spolok V4). Opätovné pripojenie Slovenska k Maďarsku by sa stretlo s veľkým tunajším odporom, čo bolo z dôvodu pravdepodobnej občianskej vojny nežiadúce. Preto bolo najprv pripojené Slovensko k Česku. Za uhorska bolo Slovensko najpriemyselnejšou krajinou a po vzniku Česko-Slovenska bolo mnoho tunajších závodov sťahovaných na územie Čiech a začala sa "čechizácia" Slovenska - to viem ja. Veď ten bastard hovoril o Slovákoch ako o Čechoch so svojím nárečím. Nie žeby som robil nejaký rizdiel Slovák - Čech - Moravák, lenže židi tým sledovali nepriateľskú unifikáciu.
Štefánik bol s Česko-Slovenskými légiami stiahnutý z protiboľševického odboja, a namiesto nich tam bola poslaná tlupa spodiny z Česka (vysoko pravdepodobne nejakí židovskí bastardi) na podporu boľševikom - tí kradli to známe ruské zlato (odtiaľ je vraj výraz: zlaté české ručičky)
No a nakoniec vražda Štefánika ako nepohodlnej osoby... hlavne pre beneša

Česko a Poľsko sú podľa mňa pre židov vstupná brána do Slovanského sveta, náležite sa tak aj v tých krajinách aj správajú.
Národnostné rozbroje tu budú dovtedy, dokiaľ si všetky strany neuvedomia, že ich niekto hucká vzájomne proti sebe. Teda kým nebude definovaný skutočný nepriateľ - žid a jeho mocipáni.

Neviem, či si už videl to židočechoslovakistické súsošie na Slovensku, na ktorom je Štefánik zobrazený len ako pilot v monterkách (nie ako významný generál) pod českým levom (prečo je vlastne český symbol lev?). A zaujímave tiež je, že celé to incenovali židi.

Podľa mňa nie sme veľmi ďaleko od ďalšieho židovského Česko-Slovenska. Spoločné mediálne projekty ako taká predpríprava populácie. Zachytil som tiež správu, že sa v dôsledku ukončenia českého prenájmu stíhačiek plánuje zdieľanie vzdušného priestoru a využívanie slovenských MiGov.

Ja som za spoločnú krajinu s Čechmi, lenže bez židov...

Přidat nový příspěvek