Re: Re: moje poznámky/Paprsek, to nemyslíš vážne?

paprsek | 16.10.2012

Vůbec nikoho neodsuzuji, necítím k tomu odpor ani nikomu, kdo dělá něco, co já nechci dělat, ať si to klidně dělá...

Ale já mluvím pouze a jenom o svých zkušenostech... Na žádné hromadné kurzy nechodím.... A dá se říct, že jsem nikdy nechodila - jednou, tam bylo odhadem 30lidí a už to je víc, jak desetiletí a pak párkrát na kurzech asi o 6-8 lidech a to už je taky skoro desetiletí...Navíc to beru jako zdroj určitých informací, které by spíš nahrávali vám, než mým názorům teď...Ale v té době to pro mě bylo velice důležité a posunulo mě to dál.

O meditaci jsem se vůbec nevyjadřovala a ani ji nijak nedsuzuji, i když i tam platí, že ne každý meditující dělá totéž... zde je krásný příklad, jak, když nesouhlasíte, tak si do mého příspěvku cokoliv vložíte, abyste mi mohl oponovat... Jak chcete, já se s vámi hádat nebudu, jen jsem vás upozornila na drobnosti, které vás ovlivňují... pokud s tím nechcete nic dělat a poznámek o mnohem tišších vlastních myšlenkách si nechcete všímat, fajn... jde o vás ne o mě.

Pět tibeťanů jsem cvičila, na vlastní kůži vím jak fungují, nejprve několik let, později nějaký měsíc, poprvé jsem nic nepozorovala, bylo mi fajn, ale dnes mám jasnější pohled. A myslím, že 5 tibeťanů je skutečně nejčistší systém duchovního cvičení, ale fakt jsem nic jiného nezkoušela a k tomu, abych něco takového dnes cvičila mám bytostný odpor, ale ne k lidem, co to cvičí.... Když se dítě přirozeně protáhne, je to v pohodě... Ale vy jste už na ten systém napojen... prostě víte, co cvičíte... ale cvičte si tak klidně dál. Jen se pak nedivte, když to cvičení najednou přestane mít efekt... v tom případě proběhlo další kolo hloubkového čištění prostoru země a vaši odměňovači odešli....
Jediný důvod, proč to píši je, upozornit vás, že proběhnou i takovéto změny, nechci vás nadměrně stresovat, ale když přijdete o více berliček naráz, bude to asi dost tvrdé... a ten stres potom bude několikanásobný... ale jak to vezmete je zcela vaše věc, ne moje

Přidat nový příspěvek