napětí

paprsek | 20.09.2012

Napětí je značné, naprosto všude, nejen na mezinárodní scéně, na všech stranách. Jedna obvoďačka říkala, že hodně jejích pacientů má tak vysoký krevní tlak a tolik, že se schyluje k velké změně. Těžko říct, co tím myslela, ale pád už je zřejmě blízko...
Myslím, že nikdo už nemá sílu ani žádnou válku vést, musíme si uvědomit, že i když je protistrana obrněná "hroší kůží" a pěkně tlustou, napětí musí cítit také a navíc se jim vše sype pod rukama. Totálně ztrácejí přehled nad situací... Když si uvědomíme, co se musí v jejich myslích odehrávat... vždy určovali vše, nejmenší detaily nám plánovali a manipulovali a najednou nejsou schopni ani naplánovat svoji budoucnost...
Ty informační přestřelky o válečných konfliktech už jsou pouze otřepané fráze, které jim jsou nejbližší... Nějaký výstřel asi ještě padne, stejně jako se ještě někdo otráví, zabije na silnici... Nic globálního z toho ale nevykřešou... Nesmíme zapomínat, že se dozvídáme pouze to, co si přejí... Zřejmě to je velice malá část, co se momentálně děje... Klid a opakujme si, že kdyby jsme byli jako lidstvo tak špatní, jak to na nás chrlí ze zpráv, nemohli bychom ani vyjít na ulici - hned by nás někdo klepl... Nic takového se neděje... Jen nepatrná část lidí má chuť na bezdůvodnou agresi... A čím dál tím méně lidí je ochotno hrát tuhle hru s těmi psychopaty. Ale ta hrstka psychopatů nic nezmůže - vždyť by si nedokázali ani sami utřít nos. Potřebují kvanta sloužících... Ti, co utírají nos zběhnou až jako poslední... Kolik zběhlo těch méně závislých a vzdálenějších, o tom informace nemáme...
Do čeho budou cpát peníze co nejdýl? No do médií - ty jim i natočí neexistující válku. Zapomeňme na "zaručené zprávy z domova i ze světa" a zkusme vyciťovat, co se děje...
Zažila jsem docela náročnou noc - nakreslila jsem si na papír symboly, co jsem našla na vedy.sk - tuším Rysič - normálně a inverzně. Řekla bych, že nás dávná moudrost volá a že bychom měli takto posílit naše spojení s vesmírem a jeho obyvateli.

Přidat nový příspěvek