Re: Re: Re: Re: na niečo si zabudol

dusan | 11.08.2012

-páči sa mi že som Ťa zaujal
-páči sa mi aj to že keď som si mylel že si bol dobrý študent rétoriky a vumlu, tak som sa nemýlil
-trockyj, amíci - kamoš ja som hovoril o tom že systém vybudovaný počas stalina bol silný pretože vydržal súperiť ... takže sem nepleť trockého a hoovera
- v ašpirácii na takúto vec ako je svetovláda sa nič nedá dobre naplánovať, usa na to mali ale urobili jednu maličkú chybicku - zdevastovali si bielu populáciu, bez ktorej bude washington novou kinshasou, to sa začína prejavovať napr. lietadlá raptor
-čína na velmoc nemá, velmoc má mať viacero atribútov napr. dostatok surovín, čo viem majú len dostatok rare earth metals, vysokú domácu spotrebu, tú by možno mali ale až za 10 rokov
-no na brigády a máje som nechodil, ale môj striezvy odhad je že bolo dosť výhod aj pre nestraníkov nie ako to opisuje ten pán hore ako to bolo strašné / v jeho príspevku mi chýba niečo o poslednom súde/, štrngať som bol, ale vytriezvel som možno za rok
- no toto sa mi páči najviac - Pohan-Vedizmus: spoločný základ (kresťanmi zavedené pohan, skupiny hrajúce týmto štýlom si sami uvádzajú štýl ako paganizm, pagan a pod - takže môj štýl je paganizmus, nehovoril to aj nejaký ruský patriarcha ?
-plytká komparácia príživníka - ak si to nepochopil tak ti to vysvetlím - vtedy sme závideli "súdruhom" tri autá, no tie si mohol dovoliť aj robotník dnes tý čo sa "vypracovali" majú sto rázy tolko, vtedy sa tak nedalo priživovať, no a s tým vozovým parkom mi daj pokoj
-to čo si zapichol nakoniec o menu a bankároch tomu nerozumiem, no ale čo šak mám právo aj niečomu nerozumieť, napr. bretton woodo .....
-nepleť si schopnosť sypať fakty z rukáva a schopnosť zobrať pár faktov a dobre generalizovať
du

Přidat nový příspěvek