Re: prosim o vysvetlenie

autor | 05.07.2012

Zmysel serialu som vysvetloval v uvode, ak to nebolo dost jasne, tak sa ospravedlnujem.

Samozrejme, v kazdom filme sa da najst nieco, co sa da prirovnat k nejakym udalostiam. Ak vidim vo filme ist na ulici auto a na druhy den uvidim aj ja ist po ulici auto, tak jasne ze nejde o nejake tajomne predpovedanie, pretoze taketo veci sa bezne deju. Aka je ale pravdepodobnost, ze spadnu dva mrakodrapy?

Ja sa venujem prave takymto svetovym udalostiam, ktore boli s predstihom vo filmoch alebo knihach zobrazene. V niektorych pripadoch moze ist o nahodu alebo o nejaku synchronicitu, mozno je to tak vo vsetkych pripadoch. Ja to nepopieram a pisal som to aj v uvode. Ak ale nie a tieto udalosti su planovane alebo je to nejake okultne programovanie mysli, tak mozno svojim malym dielikom prispejem aby sa tie udalosti nestali, ak ich odkryjem.
A ak nie aspon budem pripraveny.

No nie je to len o predpovedani. Prečo boli na tejto stranke uvedene ruske rozpravky? Pretoze maju v sebe urcity skryty zmysel. Toto bolo mojim druhym cielom, naucit ludi vidiet zmysel vo veciach, ktore vidia, ci uz su to filmy, knihy alebo svetove udalosti a spajat veci, ktore navonok spolu nesuvisia. Ano vyklad je mozny roznymi sposobmi a podla mojho chapania som sa snazil ukazovat alebo sa aspon zamysliet aj nad alternativnymi vykladmi.

Dalej, filmy obsahuju aj urcite symboly, ktore pouzivaju tajne spolky. Ich poznanie moze takisto pomoct viacej pochopit tento svet iluzii.

Nakoniec spomeniem sugescie, ktore ovplyvnuju divaka a sposobuju v mnohych pripadoch pocity viny. Co moze take posobenie sposobit som zazil na vlastnej kozi. Filmy alebo niektore knihy maju dosah na miliony divakov. Kolko ludi na zaklade knihy Dana Browna stale hlada svaty gral alebo ocakava objavenie sa Jezisovho potomka?

Ci sa mi moja snaha podarila to neviem, ja nie som profesionalny spisovatel, ale nechcel som len tak sediet na zadku.

Přidat nový příspěvek