úžasný DR WALE

Covic Matic | 02.03.2022

Jsem rád, že zde mohu sdílet tento můj úžasný příběh. Hraji jackpot v loterii již několik let bez výhry, nevyhrál jsem a to mě frustrovalo a zmátlo se ve všem. jednoho dne jsem procházel internet, kde jsem viděl svědectví muže, který chválí a děkuje tomuto muži jménem DR WALE za to, jak jí pomohl vyhrát v loterii, kterou hrál. svědectví muže bylo, že v roce 1996 DR WALE pomohl muži jménem Peter Lavery, který žije v Severním Irsku ve Spojeném království, vyhrát jackpot v loterii. částka, kterou Peter Lavery vyhrál, byla 10,2 milionů dolarů. čtení svědectví mě přimělo věřit, že jednoho dne vyhraju. takhle jsem odtamtud vzal kontakt na DR WALE a kontaktoval ho a vykřikl na něj své problémy. Řekl jsem mu, že jsem hrál tuto loterii, ale ještě jsem nevyhrál. DR WALE mi řekl, abych už nebrečel, že vyhraju dřív. řekl mi vše, co je potřeba udělat, což jsem udělal a platím za všechny položky, za které jsem byl požádán. když to teď píšu, jsem hrdý na výhru 6 milionů dolarů. můžete kontaktovat DR WALE WhatsApp/Viber: +2347054019402 nebo e-mail: drwalespellhome@gmail.com

Přidat nový příspěvek