svědectví o dobrých skutcích Dr. Isikola

Krešimir Šimić | 14.06.2021

Originální kouzelník jménem Isikolo, který dělá lidem divy
Byl jsem tak depresivní, když mě můj milenec opustil kvůli jinému muži poté, co jsme spolu chodili 5 let, snažil jsem se ji prosit, aby se ke mně vrátila, odmítla a řekla, že ke mně už nemá city. po té lásce, kterou jsme v minulosti sdíleli, jsem si bez ní nedokázal představit svůj život, protože moje láska k ní byla z jakéhokoli důvodu neocenitelná, jednoho dne, když jsem procházel internetem, jsem viděl komentář o tom, že má síla přivést zpět bývalého milence a já jsem se rozhodl zkusit se přesvědčit sám tím, že jsem ho kontaktoval a okamžitě jsem odpověděl a vysvětlil jsem, co prožívám, a řekl, že ten druhý na ni použil kouzlo vúdú, proto mě nechala i přes mou péči o ni a slib, že mi pomůže získat zpět mého milence zpět a také mi pomůže uvrhnout na něj mrtvé kouzlo, aby se mi v budoucnu nemohl bránit, za méně než tři dny byl muž zastřelen neznámými muži na Floridě a do 48 hodin byla moje přítelkyně v mém domě a čekala, až se vrátím z práce, a když jsem to udělala, začala prosit, že jí je líto, že nikdy neví, co na ni přišlo. děkuji Dr. Isikolo za vaši pomoc. kontaktujte DR ISIKOLO o pomoc nyní prostřednictvím e-mailu: isikolosolutionhome@gmail.com, můžete s ním také chatovat na whatsApp prostřednictvím +2348133261196.

Přidat nový příspěvek