thank you Dr Isikolo

Fabienne Artur | 19.05.2021

Neuvěřitelné se právě stalo v mém životě, můj manžel, který mě opustil a moje dvouleté dítě pro jinou ženu, je zpět ke mně. Věci byly těžké, protože nemám práci a prosím o krmení, takže moje máma přišla na moji záchranu, aby mě a moje 2 roky dítě vzala domů, i když problémy nebyly vyřešeny, ale bylo pro mě o něco lepší hledat práci zatímco moje máma mi pomáhala s dítětem doma, když nepracovala, můj bratr se o ni staral, věci mi opravdu nevyšly, protože nemám práci. Zatímco jsem stále hledal práci, přišel jsem do kontaktu se ženou, která mi řekla, jak se pomocí DR ISIKOLO osvobodila od podobného problému. Dala mi informace a já jsem ho kontaktoval a po mém setkání s DR ISIKOLO mi dal relevantní informace o tom, jak mi pomůže, které jsem vyhověl a ke svému překvapení se mi manžel po 2 dnech vrátil zpět a dostal mě tak ohromen. když se vrátil, odpustil jsem mu, protože ho chci zpět, přišel domů a usadili jsme se a věci se vrátily tak, jak byly, nebo ještě lépe. Toto je jeho kontakt, pokud si to chcete vyzkoušet: isikolosolutionhome@gmail.com Můžete mu také WhatsApp na +2348133261196. Děkuji DR ISIKOLO.

Přidat nový příspěvek