Am Mai z Velké Británie. Poté

Mai | 12.06.2019

Am Mai z Velké Británie. Poté, co jsem byl ve vztahu sedm let, rozešel se mnou, udělal jsem všechno možné, abych ho přivedl zpátky, ale všechno bylo zbytečné, chtěl jsem ho tolik kvůli lásce, kterou mám pro něj, prosil jsem ho se vším, já slíbil, ale odmítl. Vysvětlil jsem svůj problém někomu online a navrhla, že bych měl raději kontaktovat kouzlo, které by mi pomohlo vrhnout kouzlo, abych ho přivedl zpět, ale já jsem ten typ, který nikdy nevěřil v kouzlo, neměl jsem jinou možnost než to zkusit, já poslal doktora Ilekhojie a on mi řekl, že není problém, že všechno bude v pořádku před třemi dny, že moje ex se ke mně vrátí před třemi dny, vrhne kouzlo a překvapivě ve druhý den to bylo kolem 16 hodin. Můj ex mi volal, byl jsem tak překvapen, odpověděl jsem na výzvu a všechno, co řekl, bylo, že je tak omlouván za všechno, co se stalo, že chce, abych se k němu vrátil, že mě tak miluje. Byl jsem tak šťastný a šel jsem k němu, tak jsme začali znovu žít spolu šťastně. Od té doby jsem slíbil, že každý, koho vím, že má problém se vztahem, tak by jsem pomohl takové osobě tím, že by ho odkázal na jediného skutečného a mocného doktora Ilekhojieho, který mi pomohl s mým vlastním problémem a kdo je odlišný od tam všechny falešné. Kdokoliv by mohl potřebovat pomoc kouzelníka, děkuji! Ilekhojies kontakt gethelp05@gmail.com nebo volejte +2348147400259

Přidat nový příspěvek