isikolosolutionhome@gmail.com

Edi Gordan | 14.05.2019

Díky Bohu jsem věřil v DR ISIKOLO po přečtení tolika svědectví o jeho práci a rozhodl se ho kontaktovat. Jsem Edi Gordan. Píšu své vlastní svědectví, o němž jsem si nemyslel, že by bylo možné. Než jsem se setkal s DR ISIKOLO, cítil jsem, že tohle jsou pověrčivé přesvědčení a kouzlo nebylo vědecky prokázáno jako pravdivé, ale toto kouzelné kouzlo mě donutilo věřit jinak. JE TO DOBRÝ ČLOVĚK. Po čtyřech letech pokusu jsem se s pomocí tohoto muže vrátila s mou ex-manželkou, ale zdálo se, že se nejeví žádné možné prostředky. Pokud čtete nějaké svědectví o DR ISIKOLO, je to pravda. Moje žena Sharon mě opustila už více než 4 roky a chtěla jsem ji vrátit a pokusila se ji prosit, aby se vrátila ke mně, ale ona mi zaplatila hluché uši a veřejně jsem ze mě udělala blázna. DR ISIKOLO mě odkázal můj přítel, kterému také pomáhal na mém pracovišti, a řekl jsem mu, že je pověrčivý a blázen, aby věřil v takové věci. Ale poté, co tolik myšlenek na to, šel jsem on-line hledat ho a rozhodl jsem se ho kontaktovat na jeho e-mailu. Brzy mi dal své mobilní číslo a taky jsme si povídali. On je nejlepší. Než jeho kouzlo fungovalo, už jsem měl jistotu. Do dvou dnů, moje ex manželka po 4 letech výsměchu, že je zbytečný člověk, přišel ke mně tentokrát prosit. Nevěděl jsem, co ten muž udělal, ale je pro mě velmi dobrý. Děkuji mu a mému kamarádovi za to, že ho v životě každodenně znají. Věřím, že pomůže každému, kdo k němu přijde, o pomoc. Budete ho kontaktovat na adrese isikolosolutionhome@gmail.com Můžete také Whatsapp nebo Viber ho na +2348133261196, pokud chcete, aby vaše ex zpět nebo chcete nějaké řešení vašeho problému

Přidat nový příspěvek