testimony

Aneta Johan | 22.03.2019

Chci využít této příležitosti a říct všem, že jsem tomuto muži Dr. Isikolovi Spell Casterovi vděčný za to, že mi pomohl vrátit se k mému manželovi poté, co mě opustil šest měsíců s bolestmi a slzami v mém srdci. Před rozchodem, obvykle urážet a vidět nic dobrého ve mně a nic, co dělám, jsem se cítil, jako bych byl prokletý. Moji přátelé mi doporučili, abych pustil, ale nemohl jsem kvůli lásce, kterou mám k němu, která byla tak silná a mohla dokonce pohybovat deseti horami rychlostí světla. Musel jsem tedy hledat pomoc a viděl jsem tolik dobrých svědectví o tomto muži Dr. Isikolo a rozhodl jsem se ho kontaktovat a vysvětlit mu jeho problém a on mě ujistil o dobrém výsledku. Po dvou dnech mého kontaktu s doktorem Isikolo se můj manžel vrátil s omluvami a láskou, které mi nikdy neukázal. teď mě už urazil, spíše mi říká, jak krásné a nádherně každé ráno. Dnes jsem také sdílení mých svědectví a zkušeností o Dr Isikolo, který je tak úžasný a já nikdy nepřestanu publikovat jeho jméno tak, že kdo někdy, že prochází rozchod a problém v jejich vztahu by měl také kontaktovat ho, aby mohl také pomoci. Ještě jednou jsem dr. Isikolo nesmírně vděčný vám isikolosolutionhome@gmail.com Můžete také Whatsapp ho na +2348133261196

Přidat nový příspěvek