Nemůžu tomu uvěřit ... MY EX HUSBAND SE ZPĚT NA MĚ !!!

Marie Lucas | 28.02.2019

Nemůžu tomu uvěřit ... Můj Ex manžel je zpátky na mě!
Jmenuji se Marie Lucas. To je příběh doktora Isikola, který mi za tři dny kontaktoval bývalého manžela. Řekl mi, že to udělá, ale nevěřil jsem mu, ale rozhodl se ho zkusit a na své největší překvapení se můj bývalý manžel vrátil domů a začal si hrát s dětmi a políbil na tvář, klekl na kolenou a prosil mě, abych odešel bez rozloučení. Slyšel jsem, že má ženu, kterou viděl předtím, než mě opustil, a já jsem byl zničen, což mě přimělo hledat pomoc v kouzelném kolečku, jako je doktor Isikolo. Také jsem se s tímto svědkem setkal s svědectvím o něm a kontaktoval jsem jeho e-mail na isikolosolutionhome@gmail.com a když jsem mu vysvětlil věci, řekl mi, abych se nemusel bát. Dneska jsem velmi šťastný, že můj manžel, který mě opustil více než 4 měsíce, se vrátil domů. Zeptal jsem se ho, co se týče druhé ženy, a řekl, že to byla jeho minulost a nic ho nikdy neopustí. Děkuji Dr. Isikolo. Obraťte se na něj, aby vám pomohl na isikolosolutionhome@gmail.com. Můžete mu také pomoci na telefonu +2348133261196

Přidat nový příspěvek