Nikdo by se neměl zbavit pravomocí DR ISIKOLA

silvija patrik | 28.09.2018

Jak mám svého manžela zpátky. Am Silvija Patrik jménem Nikdy jsem nevěřil v lásky kouzel nebo kouzel, dokud jsem se nesetkal s tímto kouzelníkem, když jsem šel navštívit můj přítel v Africe v letošním roce na obchodním summitu. Myslel jsem, že muž, který se jmenuje doktor Isikolo, je opravdu mocný a mohl by pomoct kouzlami, které by vám přinesly zpáteční, ztracené, špatné milovníky a magické peníze, kouzlo nebo kouzlo pro dobrou práci nebo štěstí. Jsem teď šťastná a živá svědectví, protože ten muž, kterého jsem chtěl vzít, mě nechal 5 týdnů před svatbou a můj život byl vzhůru nohama, protože náš vztah trvá 3 roky. Opravdu jsem ho miloval, ale jeho matka byla proti nám a neměl dobrou placenou práci. Takže když jsem se setkal s tímto kouzelníkem, řekla jsem mu, co se stalo, a vysvětlil mu situaci věcí. Zpočátku jsem byl nerozhodný, skeptický a pochybný, ale jen jsem to vyzkoušel. A za dva dny, kdy jsem se vrátil do Německa, mi přítel (nyní manžel) mě sám zavolal a přišel ke mně, že se omlouvám, že všechno bylo urovnané se svou matkou a rodinou a dostal nový pracovní pohovor, abychom se mohli oženit. Nevěřil jsem tomu, protože doktor Isikolo se jen zeptal na mé jméno a jméno mého přítele a všechno, co jsem chtěl, aby to udělal. No, teď jsme šťastně ženatí a očekáváme naše malé dítě a můj manžel také dostal novou práci a náš život se stal mnohem lepší. Jeho email je: isikolosolutionhome@gmail.com nebo Whatsapp ho na +2348133261196

Přidat nový příspěvek