help

Adina | 18.08.2018

Moje jméno je Adina. Bude se mi líbit podělit se o své svědectví se všemi lidmi ve fóru, protože jsem nikdy nenapadlo, že budu mít svého bývalého milence zpět a že pro mě tolik znamená.
Chlapec, který se chci oženit, mě nechal čtyři týdny na naší svatbě za druhou dáma. Když jsem ho zavolal, nikdy mě neozval, zavřel mě ze svého Facebooku a změnil svůj Facebook status z manželského plánu na Single, když jsem šel do jeho pracovním místem řekl svým šéfům, že už mě nikdy nebude chtít vidět, ztratil jsem svou práci jako výsledek tohohle, protože se už nemůžu soustředit, můj život byl vzhůru nohama a všechno s mým životem nebylo hladké, Snažil jsem se vše, co bych mohl udělat, abych ho zpátky, ale nic mi nepřineslo pozitivní výsledek. až jsem se setkal s člověkem, když jsem cestoval do Afriky, abych vykonal nějakou práci, vyvíjel jsem se před několika lety, řekl jsem mu, že můj problém a všichni prošli, když jsem získal svého milence a jak jsem ztratil svou práci, řekl mi, že se chystá pomoz mi, já tomu nevěřil. ale přísahal, že mi pomůže, když mě představí jednomu papákovi, který je velmi dobrý v souladu s lidskou rodinou, a tak mi dává detaily a své soukromé e-mailové adresy.
Byl jsem velmi šokový, když jsem kontaktoval tatínka a vysvětlil mu svůj problém se svým milencem, řekl mi důvod, proč mě milenec opustil a také mi vyprávěl nějaké skryté tajemství, byl jsem tak ohromen, když jsem od něj všechno slyšel, řekl, že za mne zaujme kouzlo a výsledky uvidím v příštích několika dnech.
pak jsem se vrátil na místo následujícího dne a zavolal jsem mu, když jsem se vrátil domů a on řekl, že je zaneprázdněn, že odnesl ty kouzla a koupil všechny materiály potřebné pro kouzla, řekl, že budu vidět pozitivní výsledky v příštích dvou dnech to je ve čtvrtek, šokující, můj milenec mě ve čtvrtek ve 12:35 ve čtvrtek a omlouvám se za vše, co udělal, řekl, že nikdy neví, co dělá, a jeho náhlé chování nebylo úmyslné a slíbil, že to nedělá znovu. bylo to, jako bych snívala, když jsem slyšela, že od něj a když jsme zavolali volání, zavolal jsem tatínku a řekl mu, že můj milenec zavolal, a řekl, že jsem ještě nic neviděl, řekl, že dostanu i svou práci zpět v příštích 3 dnech, opravdu v pondělí do 7:30, zavolali mě na mé pracoviště, abych znovu nastoupil do kanceláře a získal další podporu z mé kanceláře. prosím, jestli někdo potřebuje takovou pomoc, měl by okamžitě kontaktovat tohoto muže, protože to je jediný způsob, jak ho mohu zaplatit a pomáhat svým sestřičkám, kteří taky procházejí, jsem šťastně manželství nyní se svým milencem.
to je soukromý e-mail, dregbosolutioncenter@gmail.com a telefonní číslo je +2348121047613

Přidat nový příspěvek