help

sandy | 06.03.2017

I AM Dora Sandy chci děkovat a budu vždy dávat díky drokojie který přivezl rozvodu manžela, který mě opustil pro 6years v rámci 48 hodin, jsem řekl o tomto posledním měsíci, ale slíbil jsem vždy říkat lidem o tom každý každý měsíc, takže ty, které nečetl o tom minulý měsíc bude číst o tom tento týden, jsem hledal, jak otěhotnět a jak se dostat rozvodu manžela zpět do mého života, protože ho miluju s celou mého srdce, nemohla jsem ho nahradit jakýkoliv subjekt, jeden den jsem sledoval mé televizi, když jsem viděl dámu děkujte kněz Ina a ukáže světu, jak jí pomáhal jsem byl tak v šoku, nemohl jsem tomu uvěřit, protože jsem nikdy učil, že existují síly, které mohou přivést zpět ztracenou manželství, pak to bylo, jak jsem se rozhodl, že ho příliš kontaktovat, protože já opravdu potřebují rozvodu manžela zpět, když jsem ho kontaktoval jsem mu řekl všechno, a on mi řekl, aby se nebála, že můj rozvod manžel bude jistě zpátky ke mně, do 48 hodin zpočátku jsem nemohl uvěřit, protože jsem si myslel, jak by mohl někdo, kdo se vydal za 6years vrátit do 48 hodin, takže pak jsem se rozhodl se dívat a vidět, neuvěřitelné během příštího 48 hodin jsem dostal volání od neznámá číslo tak jsem vyzvednout hovor na další věc, kterou jsem slyšel, byl můj manžel hlas byl prosil a prosil mě na telefonu, který mu mám odpustit, že bych měl zapomenout na všechno, co se stalo, že nevěděl, co se stalo přes něj, slíbil nenechávat z jakéhokoli důvodu, že byl opravdu líto, co udělal, byl jsem tak překvapen, protože jsem nikdy věřil, že se to mohlo stát, takže to bylo, jak jsem přijal jeho omluvu a druhý den ráno se vrátil domů se mnou setkat a stále prosil, abych mu odpustila jsem mu řekl, že je vše v pořádku, že jsem mu odpustila, že bylo, jak jsme opět začali a má Chang, slíbil jsem říci toto svědectví v rozhlasové stanice, komentuje toto svědectví, že nyní jsem těhotná, ale ještě v pořádku předtím, než tento měsíc vyprší slibuji, že říkám s rozhlasovou stanici a já budu pane, děkuji much.World prosím, já prosit lidi, aby vám vyzkoušet a pomoz mi poděkoval tohoto muže pro mě, nebo pokud zde potřebovat jeho pomoc je jeho e-mailová adresa drokojiehealinghome@gmail.com

Přidat nový příspěvek