testimony

Doris Antonio | 25.02.2019

AKO MÁM MÁ HUSBAND SPÄŤ DOMOV S POMOCOU REÁLNEHO A VÝZNAMNÉHO SPELL KASTER Dr Isikolo CALL / WHATSAPP +2348133261196. Volám sa Doris Antonia, skoro som vzal svoj život kvôli môjmu manželovi, ktorý ma odišiel a zastavil vyzdvihnutie mojich hovorov pri odpovedaní na moje e-maily a moje správy. Povedal, že už mi neverí, snažil som sa ho presvedčiť a prosiť, ale on mi nebude veriť ani odpovedať, kým nebudeme bojovať a rozdelíme sa 6 mesiacov, potom som si uvedomil, že bez neho nemôžem žiť kvôli láska, ktorú mám pre neho. Snažil som sa všetko, aby som ho dostal späť, ale nepracoval pre mňa, nejaké falošné kúzelné kolieska ma scammed a odišiel s mojimi peniazmi, kým som narazil na toho muža s názvom Dr Isikolo, pomohol mi, aby som kúzla pre mňa a hľa, môj manžel sa vrátil po 48 hodinách ma prosil o odpustenie, bol som tak prekvapený, že kúzelník ako Isikolo stále existuje. Ak niekto tu potrebuje nejakú pomoc, so všetkou úprimnosťou, kontaktujte Dr Isikolo dnes On isikolosolutionhome@gmail.com Môžete tiež Howsapp ho na +2348133261196

Přidat nový příspěvek