pár poznámok

Rajka | 26.04.2018

,,A prezentovat Korán, ve kterém je mnohoženství povoleno, jako lidský výmysl nebo projev satanismu je absolutně neproduktivní snaha..." A čo je to iné? Podľa Koránu je Boh pán, ktorého človek musí milovať, oslavovať a poslúchať.
Môj Boh je môj otec, ktorého milujem, ktorému verím a mám k nemu prirodzenú úctu.
Vidíte ten rozdiel?
Láska sa nedá prikázať! Ani láska ženy k mužovi, či muža k žene! Vraj láska! Muž musí milovať všetky svoje ženy, všetky obšťastnovať a ešte aj robiť. (Ako to len môže chudák zvládať?) A čo tie ženy? Starý dedo sa ožení s 12-ročným dievčatkom, ktoré ho musí milovať a bude celá šťastná, keď ju bude ,,obšťastnovať". No ale v záujme zdravého potomstva to tak asi musí byť. Nevadí, že polovica nového pokolenia, teda ženy, budú narodené a vychované len na to, aby rodili a poslúchali. Chudery.
Celý článok je písaný len z pohľadu dominantného muža. Možno spoločnosť na takom princípe je vhodná pre arabov, ale nie pre nás. My sme iný level. By ste sa čudovali, koľko našich žien má mimozmyslové skúsenosti. V poslednej dobe ma to veľmi zaujíma a tak túto tému otváram pri rozhovoroch medi štyrmi očami. Takmer každej žene sa niečo prihodilo, buď sa ocitla v nejakej inej dimenzii, alebo videla ducha, alebo sa s ňou prišiel rozlúčiť príbuzný, ktorý zomrel, alebo sa jej niečo snívalo, čo sa neskôr stalo a.p. Len o tom nehovoria. Takže naša spoločnosť(myslím tým slovanská) je na dosť vysokej úrovni, nebudeme ju degradovať na úroveň stredoveku. Korán v podstate ženy drží v izolácii, boja sa ich duchovnej sily, ktorá by sa prebudila, keby ženy získali slobodu.

Přidat nový příspěvek