Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: názor

Július | 01.04.2018

Nespláchol si nič...

Celý čas debatujem o efektívnom riadení spoločnosti, na čo sú potrebné adekvátne štruktúry.

"Tu bola reč o rozdiele medzi tzv. bez-štruktúrnym (nepriamym) a tzv. štruktúrnym (priamym) riadením!
Naštuduj si vyššie."

Nie, od začiatku som riešil toto a mám to aj v 1 príspevku pod týmto článkom :

Klasicky si to nepochopil. Ja netvrdím, že nepriame - bezštruktúrne riadenie neexistuje, ale to, že elitári, aby efektívne riadili svet a formátovali ho do podoby, do ktorej ho potrebujú dostať sa nemožu zaobísť bez štruktúrneho riadenia.


Bezštruktúrne riadenie nie je mocnejšie a efektívnejšie riadenie, pretože

1) až má byť účinné a efektívne a má pokryť plošne spoločnosť, tak sa nezaobíde bez štruktúr, takže ťažko može byť hierarchicky nadradené nad štruktúrnym riadením. Zober bezštruktúrnemu riadeniu štruktúru a zosype sa jeho účinnosť,

2) Omyl, vytvorenie nejakej novej štruktúry napríklad štátnych inštutúcií nevzniká z beštruktúrneho riadenia, ale ako následok nejakej štruktúry, ktorá má taký dosah na systém, že vyvolá tvorbu štruktúry v systéme.

príklad : ĽSNS vznikla ako strana je to štruktúra, NAKA vtedy nevznikla.
ĽSNS sa dostala do paramentu - štruktúra je nebezpečná pre systém v rámci odporového gradientu systému, NAKA vznikla ako odpoveď,

A NAKA vznikla ako dosledok nebezpečnej štruktŕy a zvyšovania jej významu,

3.súhlas, lenže, nikdy nie je úplne anonymné, až sa tu rieši riadenie štátov, len je sťažená možnosť sa dopátrať ku skutočným autorom v pozadí,čiže znova sa nerealizuje bez štruktúr,

4, tie cudzie ruky v skutočnosti pracujú pre subjekt riadenia, vrcholová časť štruktúr cudzích rúk však pozná sobjekt riadenia, čiže cudzie ruky sú štruktúrou subjektu riadenia a nezaobíde sa bez nich

5, neuvedomelé masy áno, lenže znova je nutné, až by mal byť taký plošný masový zásah realizovaný, nutné použiť štruktúru

Záver :

Použitie beštruktúrneho riadenia na objekt riadenia typu,štát, spoločnosť sa bez štruktúr nezaobíde.
Až sa nezaobíde, tak sa nedá povedať, že bezštruktúrne riadenie je lepšie alebo efektívnejšie, pretože nevyhnutne potrebuje štruktúru.

A preto globalisti, aby riadili potrebujú vlastné nadnárodné štruktúry moci, legálne a aj tajné..

Bezštruktúrne riadenie a jej masový efekt na spoločnosť padá bez štruktúr...

Přidat nový příspěvek