Re: názor

Cico Ciciak | 27.03.2018

> Prečo KSB nerieši, ako globalisti získali moc od histórie k dnešným časom, aké nástroje použili v minulosti, aké používajú teraz, aké štruktúry k tomu potrebujú, pretože reálna moc nie je bezštruktúrna, ale nutne potrebuje silné, sofistikované štruktúry ako legálne, tak aj tajné.

A prečo by sa mal VP-ZSSR dopodrobna zaoberať a strácať čas s nejakou objektívne nepotvrdenou konšpirológiou (rôznymi tzv. "virtuálnymi" štruktúrami, ktoré vznikajú, zanikajú a zase vznikajú... podľa potreby), ktorou sa zaoberá pomaly celá "alternatíva" (aby odvádzala pozornosť oviec od merita vecí!), alebo s nepodstatnými vecami?

Však, ak ťa to zaujíma, tak padaj tam, alebo si čítaj Bibliu na dobrú noc a nepruď tu ty magor aj s tvojimi pseudo-argumentami, ktoré mňa osobne ešte nikdy nepresvedčili ani trochu!

KSB a DVTR popisuje, ako a na akých základoch funguje tzv. davo/tlupo-"elitárna" spoločnosť (ktorú pomáhala po stáročia a ďalej pomáha udržovať napr. aj tá "satanská" RKC, ktorú tu ty tak primitívne vychvaľuješ), ako vybudovať skutočne Ľudskú a spravodlivú spoločnosť (vlastne komunizmus, resp. "Kráľovstvo Božie" priamo tu na Zemi), a ako sa riadia sociálne super-systémy (spoločnosť).
Toto sú podľa mňa omnoho dôležitejšie veci než nejaké polo-sračky napr. o Illuminátoch a "dobrej" RKC, ktoré sa dajú prečítať napr. na pochybnej stránke "Spiknutí proti církvi a lidstvu".
Ďalej sú práce VP-ZSSR cenné a ojedinelé aj v tom, že sa snažia objektívne rozoberať "satanizmus" pseudo-kresťanstva, RKC, vyvracať bludy, mýty a dogmy Biblie, a tiež sa snažia v čase obecnej anti-koránskej a anti-islamskej hystérie a zámernej propagandy v rámci biblickej civilizácie, čo najobjektívnejšie analyzovať Korán, dejiny a súčasný stav Islamu, aby bol neutralizovaný potenciálny budúci nástroj GP v Rusku - moslimovia (veď aj pôvodný /ne/obyčajný Človek Isa pracoval s pôvodnými židmi, aby ich prinavrátil na správnu cestu).

BTW: Zase som stratil pár minút času napísaním toho, čo tu už boli asi zo miliónkrát napísané.
Dúfam, že ťa dnes v noci bude za to poriadne bolieť aspoň zub. :)))

Přidat nový příspěvek