Re: Re: Re: Re: Re: názor

Cico Ciciak | 27.03.2018

A to jest konkrétne čo ty hlavo?
Voláko si "skobovateľ", nezdá sa ti?
Hlavne, že kritizuješ podľa teba (nie že by som nesúhlasil - ale musím tiež povedať, že vďaka tomu musím šťaviť mozog na maximum a vyhľadávať externé informácie, čo je pre mňa prínosom) nie príliš ľudový štýl Koncepcie spoločenskej bezpečnosti a Dostatočne všeobecnej teórie riadenia, ty pokrytec.

Ako si to presne predstavuješ?
Ako tie dnes politicky a konceptuálne negramotné zmanipulované teľce bľačiace po uliciach, ktoré ani nevedia, za koho vymeniť súčasnú vládu, a ako presne zmeniť veci v spoločnosti k lepšiemu (viď posledné video od Daňa)?

Podľa mňa hlavná téza KSB a DVTR tkvie v tom, že človek by sa mal aktívne pomalými krôčikmi a tam, kde sa práve v spoločenskom rebríčku nachádza, podieľať na zmene spoločnosti k lepšiemu v rámci svojich schopností, možností, miery chápania a osobnej mravnosti (ktoré by si mal neustále zvyšovať).
Inej cesty podľa mňa nieto.
Ak ty vieš o nejakej reálne funkčnej, tak sem s ňou, alebo vypadni a nepruď (dúfam, že zase nebudeš plakať u Hoxa ako malé decko).

Konkrétne mám na mysli nasledovné: je nutné sa rozprávať s ľuďmi (doma s rodinou, s priateľmi, v práci), šíriť medzi nimi potrebné informácie, navrhovať lepšie a hlavne reálne funkčné riešenia, vymenovať im, čo ktorá vláda alebo politik dosiahli (ale nepresviedčať ich, že ten politik je fajn a iný zase kakaný, lebo to ľudia nemajú radi); otvoriť si papuľu v práci alebo na úrade, v čo najmenšej miere kupovať zahraničné výrobky, používať techniku až kým nevyhorí, vyhodiť TV a rádio, nefajčiť, nechľastať, presúvať sa po meste čo najviac pešo (alebo na bicykli) a pod.
Presne takto to ja robím.

Čo robíš konkrétne ty, ty ťažký frajer?!
Len nekonštruktívne prudíš a kritizuješ (samozrejme okrem RKC a ĽSNS), lebo za to ťa aj platia ty šššššššššššš...!

Přidat nový příspěvek