Re: 10 prolhaný článek o Drahošovi

ing. František Nevařil | 21.01.2018

To: Hox | 21.01.2018

KOB je abreviatura z Ruštiny, Koncepcia Obše Bjezzapasnosti. Ponimaješ?

Koncepce je vypracovaná strategie řídích procesů řízení sociálních supersystému takovým způsobem, aby vznikla a mohla existovat spravedlivá lidská společnost pro všechny a ne jen pro pár elit, které parazitují na zbytku.

Pod spojením slov "Globalista Zeman mám takovu představu, že tento člověk byl už v devadesátých letech vybrán nadnárodním řízením, aby pracoval pro nadnárodní elity. Že je to od té doby usuzuji z toho, že tehdy napsal hanebný ekomický článek, který mu tenkráte vyšel ve VTM. Článek jsem si přečetl a je plný lží a pomluv tehdejšího komunistického režimu, který nebyl dle mého názoru až tak špatný.

Zeman je nějakými linkami vepsán do nadnárodního globálního řízení. Samozřejmě od sám není GP, Pjakin upřesňoval, že Zeman patří k nějaké třetí úrovni.

Zeman chápe na koho hraje, i když nerozumí určitě všemu, ale ví, že jsou mocné síly, které řídí tento Svět z pozadí a celá politika jsou jen kulisy. Myslím si, že i vnímá rozdíl mezi stranovými a gobálními elitami, sám se jistě počítá mezi globální elity, proto občas ty jeho tajemné bonmoty "že vše je jinak". Je silně propojen také na židy, což je finanční nástroj GP. USA jsou silový a strikturní nástroj GP.

Pjakin jasně řekl v posledních otázkách, že Zeman není proruský, Vepisuje se v politiku Globalistů. To, že teď vyřvává proti uprchlíkům je jen proto (to si já myslím), že má takové zadání. Před 14 lety mu nebylo proti srsti, aby naopak schvaloval napadení Iráku, nebo před rokem schvaloval podřízení české armády Bundesweru.

Shrnu to asi tak, že Zeman je pro mne stejný křivák jako celý GP.

Přidat nový příspěvek