No to jsem se pobavil

Tydýt | 19.04.2017

Proboha,

já jako rodič se musím ještě učit? Autore prober se asi by jsi se divil kolik a jakých mám za sebou zkušeností. Bohužel "hotových" rodičů je minimum. Babičky to nezachrání!!!

Prozradím autorovi jedno velké tajemství. Lidé jsou různí a jsou formování podmínkami dané doby. Bohužel dnes doba nepřeje rodičům - snáhí prostředky na přežití. Staví je do vnitřního konfliktu rodina vs práce. To je ničí a cesta jsou "drogy" blbá zábava.

K tomu všemu je tu extra silné informační pole, které odvádí poozornost od podstatných věcí. Takové duševní drogy.

Bohužel to vede k tomu, že dnesní mládež by nevychoval ani Komenský, národní buditelé z dob obrození ani omylem TY děti za to nemohou, protože je i jejich rodiče mele šílený mlýnek dnešní doby. Strašlivý a pormyšlený nástroj zkázy lidské kultury.

Obedrat mobil nebo tablet taky nepřinese užitek. Děti budou vyčleněny a bude je to opět ničit. Tady na wbu je taková hezká troj-kategorie a jedne prvek je MÍRA. Kombinace nepatologické míry, lásky a pochopení a snaha obětovat čas dětem to je cesta, ale pokud ji nenastoupí většina tak to bude boj s větrnými mlýny.

Bohužel

Přidat nový příspěvek