Kdy Váš vlastní mozek pracuje proti Vám

los/sol | 26.02.2017

aneb od Američanů na Měsíci až po sestřelení tří OCELOVÝCH budov dvěma HLINÍKOVÝMI letadly.
Téma dnes a denně propírané. Jeden známý inženýr mi řekl: "Nemá smysl se zabývat zkoumáním, zda vlády, lékaři, vědci mluví pravdu, či ne. Pro lidi je jednodušší jim prostě věřit a vidět budoucnost vesele. Netrápit se" Další inženýr měl v povaze nezatěžovat se analýzami, které předejdou různým problémům. Nedokázal jsem jej (v rámci pracovních úkolů) nikdy přesvědčit k provedení analýz. Řekl: "Budu to řešit, až to nastane" Z mého pohledu, zveřejnění jakékoli informace nepovede naprosto k žádné zásadní reakci u obyčejných lidí, i kdyby to vysílali 20 x denně a psali na chodníky a lidé po tom šlapali, třeba že měsíc je obyčejné plátno. Co udělají lide? Asi toto: "No tak je to plátno. Stejně tak vypadá" A co zveřejnění, že dvě hliníková letadla NEMOHLA zbourat tři ocelové budovy? Řeknou: "To je jasné, že nezbourala, to dá rozum". Jediný význam, kde tyto informace mají cenu zlata je půda korporátního zisku, který se vyznačuje svou nenasytností. Včera zasedala strana korporátního fašismu, kde šéfující agent oznámil, že málo sudruhovia makáte. V ČT zaznělo, že tato korporátní strana se domnívá, že lidé, kterým vládnou, jsou hloupí a ničemu nerozumí a můžou si tedy dělat co chtějí, vždyť oni stejně se vším souhlasí. Já se ani této straně korporátního fašismu nedivím. Co dělali lidé, když nacisti zavřeli člověka do koncentračních táborů? Dnes se nacházíme ve stádiu, kdy jeden vědec vyrábí vakcínu a druhý vědec usilovvně šlechtí smrtelně nebezpečné viry a třetí tyto vakcíny a viry převáží a distribuuje do laboratoří po světě. Všichni za to dostanou pochopitelně "cukrík" a oni ti vědci štěstím jásají a poskakují :) Další obchodují s deriváty počasí a deriváty virů. Dá se říct, že máme nepřeberné množství informací k provádění analýz ve stylu: co nastane když.... Z mé praxe jsem zjistil, že zkostnatělý systém myšlení vědeckých kapacit, kteří do dnešního dne až na vzácné výjimky se k věci staví slovy: "Přece by se to nedělalo, kdyby to lidem škodilo" !? Včera jsem mluvil s jednou studentkou, která mi řekla: "Mě vědci a všichni ti vzdělaní doktoři a podobní už připadají jako na hlavu padlí" Takže? Roste nová generace vysokoškolsky vzdělaných, kteří se na současné vědy a na jejich představitele dívají "SKZ PRSTY", což je dobrá známka.

Přidat nový příspěvek