dedicnost

tulo | 30.01.2017

fajn clanok. Ako citam ksb, dost sa pri novych pokoleniach rozobera kultura. Urcite to to ma velky vplyv. Ale:

V minulosti boli skoro vsetci rovnaky, nikto nicim vinimocny, a bolo jedno ci si chalan vzal taku ci inaku zenu z tej alebo onej dediny, vzali sa, spravili deti, zili v manzelstve tak ako vsetci az do smrti. Priklad spolocnosti s ludmi so psychikou clovek.

Len ma zaujima jedna vec. Ako to je pri selektivnom vybere partnera a potomstve. V spolocnosti bez miery, s promiskuitov kde kazdy ma niekolko pokusov najst to svoje "prave". Par prikladov: chalan je zvieraci stroj psychiky je dole obdareny a promiskuitny. Aka partnerka snim vydrzi? no jedine taka co dokaze jeho pudy rovnako dobre uspokojit, nejaka pekna a skusena promiskuitka. 2. podnikatel vykoristuje svojich zemstatnancov, velka uspesna firma, je tvrdy, ma vela penazi, taky demon. Aka zena ho uspokoji? Zlatokopka a byt v zivote i posteli riadne submisivna. 3. typek ma 35 slobodny alkoholik a rad ciarocky a ine drogy, neclovek. Aka zena mu pasne? Taka ista, nejaka slobodna mamicka ci prostitutka co tiez svoj zivot nezvlada, je mu pri chlastne dobra spolocnicka a najlepsie tiez zavisla na ciarockach 4. typek je korporativny ritolez. Nechal sa drezurovat vysokou skolou a teraz velmi rad drie v praci na pozicii za menezera a pilne plni ulohy sefa. Ma slusny plat, taky zombie. Aka bude jeho zena? Krasna panicka, manazerka, ale vnutri chlap, je rada ked ona je panom vsetkeho, moze rozkazovat.

No a dajme tomu ze spominany ludia su uz X-ta generacia. Stabilne dochádza k navrstveniu rovnakych psychickych vlastnosti a strojov psychiky. Su to krajne priklady, no rovnakym stylom zije 90% populacie. A uvedene pary a spolocnost budu mat deti. A) Ak sa spravi osveta o kulture ako vychovat stroj psychiky clovek prijmu to? B) Ak ich deti vezmeme a izolujeme, dame im novu kulturu a vychovu v duchu stroja psychiky clovek: Vieme znich vychovat ludi s nevratnym strojom psychiky clovek?

Moja odpoved: To navrstvenie vlastnosti cloveka sa nazyvalo dedicny hriech. A kazde dieta ktore sa narodi sa sice ocita na zaciatku no s urcitymi predispoziciami do zivota. A preto instinktivne nasleduje cestu svojej krvi a ono vytvara novu kulturu ktora je taka aka je. Ak by sme deti izolovali, umelo zacali vychovavat v kulture psychiky clovek tak 90% deti by sa burili vplyvom dedicnosti ako satani a ak by sa aj podarilo, neboli by to stastne bytosti. To kde sa dnes nachadza zapad je vysledok 2000+ rocneho psycho-genetickeho inzinierstva ktoreho naprava do normalu, vytvorit tu zivotaschopnu kulturu by mohlo trvat prirodzene opet zhruba tak 2000 rokov (i ked system je uzavrety a o chvilu to povedie ku katastrofe co vsetko urychli)

Přidat nový příspěvek