Re: Re: čisté vnútro človeka - skúsenosť so živým Bohom

jana123 | 25.01.2017

moje prezitie Jezisa Krista sa udialo necakane a z Bozej Milosti.
Bola som na materskej a dcerka sa dlhodobo velmi casto budievala
v noci. Snazila som sa vsetko zvladat,starostlivost o dietatko, perfektne cista domacnost, navarene ...aby bol moj manzel - perfekcionista spokojný a dlhodobý deficit spanku...
ocitla som sa v stave, ked som nedokazala zaspat a trpela som chronickou unavou.. naraz som o sebe nevedela ...
pamatam si najskor Turinske plátno, ktoré ožilo, Kristovu tvár
spoza ktorej ma zasiahla nesmierna žiara Lásky - mimozmyslova komunikacia ,, zakryl som sa tvárou, lebo moja sláva by ťa oslepila ,, / v skutocnosti sa to neda opisat vyjadrit slovami /na to som sa zobudila ZNOVUZRODENA plná energie a mohla som ,,fungovať,, s úsmevom a radosťou... v mojom pripade nejde už o VIERU, ale o PRESVEDCENIE , to co ini VERIA, JA VIEM. JEZIS KRISTUS JE ZIVY A REALNEJSI AKO CELY TENTO SVET. Bez ohladu na to, ze na tomto webe sa kritizuje Biblicka kultura a vyberaju sa tu iba pozitivne výroky z Koránu ako hrozienka - tie negativne obavam sa ze zamerne zamlcuju, vydavam toto svedectvo . Avsak treba tiez zmienit, ze choroba nie je prekliatie, ale dar, lebo nas ocistuje, nasu dusu, upozornuje nas, ze sme sa odklonili od smeru Bozich zamerov. Vyliecit sa bez toho, aby sme dali do poriadku nase smerovanie k Bohu moze sposobit skody, ze vyberieme pokladnicku buducim pokoleniam. Kto vlozi svoju doveru v Boha - zbavi sa strachu- lebo vie ze vsetko mu sluzi k dobru. Pokoj Vam zanechavam, svoj pokoj Vam davam...

Přidat nový příspěvek