Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: najskor ide o false flag

Atevi | 21.07.2016

ide o plán GP. Je očakávam, že Putin/Rusko sa bude snažiť ovplyvniť vývoj tak, aby k takémuto vývoju nedošlo. Pokiaľ ide o to, či si myslím, že Rusko má poraziť Turecko, tak si to nemyslím (i keď nikdy nemožno vylúčiť nástup ľudí, ktorí to budú ochotní urobiť). Podľa mňa to má základ v tom, ako je vytvorené Turecko ako štát , ako k tomu historicky došlo a s akým cieľom (vytvoriť na hraniciach Ruska potenciálny zdroj vojenského nebezpečenstva) . Turkov je v porovnaní s celkovým počtom obyv.menej, veľké časti krajiny historicky k Turecku nepatrili , história a súčasnosť ukazuje, že ich postupy voči iným národnostiam sú obdobné ako to robila 3. ríša. Okrem toho, pomáhali budovať a udržovať pri živote ISIL, a využívať ho vo svoj prospech. Význam udržania ich celistvosti pre GP podľa mňa spočíva v tom, že postupne majú prebiehať procesy prenosu plánovaných úloh na Irán - Arméniu (náboženské kresť centrum). Potom by malo byť "prirodzené" že sa arménske územie, ktoré si privlastnilo Turecko (zrejme aj po vojenských aktivitách rovnako ako nacist. 3. ríša), vráti. Rovnako je otázka postavenia Azerbajdžanu (niektorí predstavitelia - ako obdoba myšlienok Erdogana ) - ktorý môže rovnako zaniknúť(Pjakin hovorí o "umelo" vytvorenom útvare). Je potrebné vnímať aktivity Putina pri vytváraní rovnováhy vo vzťahoch Arménsko -Azerbajdžan a ponuky Azerbajdžanu vtiahnuť ho do ekonomicky výhodnej spolupráce v podmienkach Euroázie. Ak by na to pristúpil, a posunul by sa plánovaný obrat v Turecku, zrejme by výsledok toho celého nešiel podľa GP. Súčasne je potrebné vnímať, že v Arménii pôsobia tiež militantné skupiny - viď súčasné teroristické útoky v Alma - Ate. Pokiaľ ide o USA, podľa mňa, je pre nich potrebné vyvolávať nepokoje a rozvrat pozdĺž hraníc Ruska - takže môžu oni vyvolávať a podporovať tieto nepokoje s cieľom preliať to do Ruska, keď momentálne nevyšla Ukrajina.

Přidat nový příspěvek