Re: Re: Re: a co bude s ČR?

Theorosa | 20.11.2015

Souhlasím s Peterem.
Kdyby měl - podle mého názoru - pravdu TauRus, pak je nelogické, že M. Zeman nevyužije svých pravomocí, když je za 5 minut dvanáct a když to žádají desetitisíce lidí. Proč tedy nevymění vládu? Proč nahlas neřekne, kdo je za situaci ve světě odpovědný? Proč se jen nechává adorovat a skutek utek?

Vlastně vůči imigrantům nečiní žádné konkrétní kroky - takže přes nás klidně proudí dál (ačkoliv o tom média nyní příliš nepíší a ačkoliv k nám budou přesunuti až vláda - kterou on neodvolává - odsouhlasí kvóty). Také nechává vládu, aby podporovala protiruské sankce. Nechává vládu, aby de facto souhlasila s TTIP. Nechává je českou vládu VŠECHNO - nač si usa vedení EU vzpomene. M.Zeman nechá naši vládu, aby byly hranice stále otevřené a aby posílala naše vojáky mimo naši zemi. M.Zeman pouze ŘÍKÁ lidem, co chtějí slyšet, ale NIC nedělá. Má pravomoc vládu odvolat - ale tuto svoji zásadní pravomoc nevyužívá

Já osobně jsem ho volila, osobně pro něj mám jistou slabost - je opravdu vtipný. Ale vidím, že prostě NEKONÁ a že naděje do něj vkládané jsou plané.

Přidat nový příspěvek