Re: Re: Re: nástřel k analýze

Zdeněk | 06.03.2014

Napsal jste: *KSB nie je vlasníctvom Ruska a ani tam zdaleka ešte nevyhrála.*

Při vší úctě k vaší filozofii tento proces nové koncepce DVTR (dostatečná všeobecná teorie řízení ,jádra KSB=KOB) ,mohou zvládnout především pouze Rusové. Mají totiž nejen genetický ale i duchovní základ ve formě ruských Véd, ze kterých DVTR vyrůstá. Ruské Védy jsou světu doposud neznámé. Slovansko-árijské Védy jsou falsifikát tajných služeb ve službách anglosasů a biblické koncepce. Známe jsou indické Védy. Indie byla jižní provincií původní slovanské říše Sevérie. Co obsahují indické Védy:

Usměrňující pravidla poznání, které se vztahují na nauky sociální, politické, náboženské, hospodářské, vojenské, lékařské, chemické, fyzikální a metafyzické, jakožto na vše, co je nutné k uchování těla a duše pohromadě. Nejdůležitější je však jejich nauka o duchovní realizaci.

Tato původní nauka se nemůže měnit, jinak je bezcenná. Současných přes 20 000 sekt a sektiček je důkazem nepochopení původní nauky a také důkazem touhy po moci a smyslovém požitku. Další jsou teisté jako profesor Jacgues Monod,který získal Nobelovu cenu, prohlašují, že všechno je náhoda (což je teorie, se kterou dávno před ním přišli ateističtí filozofové Indie, jako byl Čarváka. Teorie karma-mímansá prohlašuje,že svět se točí bez řízení Boha. Tito filozofové tvrdí, že všechno se děje kvůli chtíči (káma-haitukam) . Chtíč působí,že muž je přitahován k ženě a opačně.

Každá živá bytost hledá štěstí a blaženost. Žádná však neví, kde věčné a neomezené štěstí najít. Člověk většinou považuje smyslový požitek za náhražku této opravdové blaženosti. Ve své hlouposti dokonce zapomíná na skutečnost, že tomuto dočasnému blahu smyslového požitku se věnují i psi a prasata. Žádný tvor, pták či zvíře, nepostrádá smyslový požitek. Všichni, včetně člověka, mají dost možností jak smysly uspokojit. Lidský život však není určen pro tak všední a lacinou záležitost, jakou je smyslový požitek. Lidský život je určen k tomu, aby v něm člověk dosáhl věčného a neomezeného štěstí duchovní realizace. Naše hmotné podmínění je tedy nemoc. Chceme-li mít skutečný smyslový požitek, musíme se zbavit pout k hmotné existenci. Jak tohoto stavu dosáhnout je nauka o duchovní realizaci. Není to žádná utopie. Především je k tomu potřeba původní a nezkreslená duchovní nauka. Jinak to není možné.

Filozofii Véd mohou dokonale pochopit pouze kvalifikovaní jednotlivci. Blíže k tomuto viz knihu: THOUGHTS ON SYNTHESIS OF SCIENCE AND RELIGION ,published by the Bhaktivedanta Institute RC/8,Raghunathpur Manjil Building, Fourth Floor VIP Road,Calcutta-700 059 India. (Druhého světového kongresu, který se konal v indické Kalkatě v r. 1997, se zůčastnili, nejvýznamnější osobnosti vědy, filozofie, sociologie, historie,i významní náboženští představitelé.) Tito lidé ví, že přichází zásadní změna společenského a politického uspořádání této planety.

Pravěké civilizace o kterých doposud nic nevíme a které po tisících mírových let se nakonec zničily válkami, se řídily při plození dětí procesem Garbhádhána-samskára. Tak bylo možné vytvořit třídu zbožných a inteligentních lidí. Jedině dobré a duševně zdravé obyvatelstvo může světu přinést mír a blahobyt.
Nechtěné a duševně choré potomstvo, které se nezřízeně oddává pohlavnímu životu, přináší pouze peklo a nepokoj. A přesně tímto pekelným směrem nás vedou pokrokáři. Pod jejich vedením masy lidí nevědí, že jakmile se probudí chtivé touhy, zničí z duchovního hlediska všechny smysly:mysl, inteligenci,trpělivost,stud, krásu,sílu,pamět a pravdivost, a tím i štastný život. Chtivá mysl zničí postupně celou lidskou bytost Zůstane pouze prázdná skořápka. Takové lidi zžírá neuhasitelná touha po požitku, která vede k neurózám a podlomení zdraví. Ke štastnému životu -mimo hmotné potravy, je důležitější potrava duchovní.




Přidat nový příspěvek