Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: .

Július | 06.12.2017

Michal2,

TauRus, samozrejme, zavádza. Obviňuje ma z diskreditácie tohto webu preto, že nemám názory, ktoré by sa jemu páčili. Moje názory považuje za diskreditáciu...

Samozrejme, klame, že jeho názory nie sú v rozpore.
Pravdu má v tom, že obaja súhlasíme s tým, aký je súčasný stav v RKC, ale odlišujeme sa názorovo, ohĺadom RKC v tom, že on vobec neuznáva sviatostný charakter RKC, že poskytuje sviatosti.
Hox, dokonca prezentoval názor, že katolík, ktorý si prečíta texty KSB a napriek tomu uznáva RKC a zostáva katolíkom, tedá verí na pravdy viery RKC, vyznáva sviatosti RKC, to je podĺa nich skrytý satanizmus, takže v tom sa nezhodneme.

Doteraz mi ani Hox a ani TauRus nedokázali, že šírim dezinformácie a klamstvá, len to tvrdia bez dokazov.
Čo sa týka pomluv, tak ja ich nepokladám za pomluvy je to reakcia na ich správanie na moju osobu, kde tých ohováraní, invektív, osobných útokov je pomaly od nich v každom príspevku...
Hox, napríklad nemá problém, aby ma na diskusii na vodaKSB jeden nick Oracle označil za "klinického debila", ale žiadny postih nie je z jeho strany...Tak toľko k "pomluvám"...
Ale ja som tam, hoci sa správam rádovo slušnejšie ako on, na ručnom schvaľovaní príspevkov..

Samozrejme, Taurus može mať ťažko ku kresťanom neutrálny postoj, až katolíkov pokladá za to, že vyznávajú skrytý satanizmus...
No, možno to je podĺa neho neutrálne.
Potom aj ja možem napísať, že kobista je skrytý satanista a budem podľa objetívnosti TauRa "neutrálny s neutrálnym postojom ku kobistom..
Keby som ich takto kdekade značkoval, ťažko by sa im to páčilo.
To k ich dvojitému metru a selektívnemu posudzovaniu spravodlivosti.

Přidat nový příspěvek