Украинский Выбор» по еврейскому сценарию

taurus | 22.10.2013

Na Ukrajině je situace stejná, jaká byla v Rusku v 90.létech. židoolygarchové vlastní průmysl a vládu spolu s Radou. Včera jsem se podíval, co na to říká Eduard Chodos - židovský rabin, který je silně protí šíření židovského fašismu, třeba ho znáte. Na jeho vlastních stránkách všechna videa jsou nepřístupná, ale něco jsem našel na jiných zdrojích.
Chodos tvrdí, že v roce 2010 v židovských novinách vyšel článek o tom, že židovské nevládní organizace EU podepsaly s ukrajinskou židovskou organizací dohodu o tom, že budou prosazovat přidružení Ukrajiny k EU. Toto území už považují za svoje. Mluví tam i o tom, že ukrajinská strana
"Украинский Выбор", která prosazuje tuto dohodu, je okupována židy, kteří mají dokonce dvojí občanství, což ústava Ukrajiny zakazuje. Vše mají koupeno, včetně politiků. Velký zájem na podepsání dohody má Izrael. A teď jsme u Zemana. Připadá vám jako náhoda, že po návštěvě Izraelu se vydál na Ukrajinu a začal kopat za asociační dohodu? Chodos varuje před podepsáním dohody, protože velmi dobře zná židovskou kuchyni. Varuje před novodobým Chazarským Kaganatem, ale asi nebude vyslyšen.
https://vybor.ua/article/Mirovozzrenie/ukrainskiy-vybor-po-evreyskomu-scenariyu.html

Přidat nový příspěvek