Žirinovský tuší něco co my ne?

06.10.2016 23:12

TauRus

 

Dneska jsem se po dlouhé době podíval na pořad „Поединок“ Vladimira Solovjova ("Souboj" - asi 1,5 hodinový TV duel),
https://www.youtube.com/watch?v=HElCMgOJe_M
kde hlavními herci byli Michael Bohm (americký diplomat, špion), který je skoro ve všech politických pořadech, díky kterým se dobře učí ruský folklor a slang a Žirinovskij, kterého snad není třeba představovat.
Samozřejmě, jak se dalo očekávat, Žirinovskij se rozohnil natolik, že začal ze sebe sypat vojenská tajemství. :) Mimo jiné (že Rusko může spálit Ameriku jadernými zbraněmi) jsem se dozvěděl, že už má magnetické zbraně – to je, když pindosi ulehnou ke spánku, nakryje je magnetická vlna a oni už se neprobudí, a ještě nějakou super zbraň, která může pohnout zemskou osou a celá Amerika se rovnou potopí. Říkal, že proti tomu klimatické zbraně, které Rusko, samozřejmě také má, jsou slabý čajíček.
Pak tam vyzradil, že to byly USA, kdo způsobil v Japonsku a Thajsku cunami. Popsal, že zemětřesení vyprovokoval slabý jaderný výbuch na dně oceánu. V podstatě potvrdil to, co říkal akademik Ostrecov.

O Žirinovském víme, že často ozřejmuje to, co vládní kruhy chtějí dostat na veřejnost. Často to vypadá, jako jeho fantazie a žvanění, ale nakonec se ukazuje, jako pravda. Ale přitom, do té doby, než se to provalí z oficiálních zdrojů, nikdy nemáte jistotu, jestli jenom žvanil nebo mluvil pravdu. :)

 

Diskusní téma: Žirinovský tuší něco co my ne?

fnm.martin@seznam.cz

starý doktor | 07.10.2016

Co naznačoval Žirinovský ukazuje níže uvedené video, podívejte se a nebudete moc klidně spát......
Пора Менять Расстановку Сил В Мире. ШОК Для НАТО. – YouTube
https://www.youtube.com/watch?v=9W2nx8pe0U0

Re: fnm.martin@seznam.cz

nazdar | 07.10.2016

Samozřejmě, že Rusko i Amerika pracují na nových typech a druzích zbraní. Většinou se to dělá v utajení, aby moment překvapení zvýšil účinnost.
Tím, že Rusko nyní často ukazuje nějaké novinky (bez ohledu, zda již jsou schopny masového nasazení), neznamená, že mají převahu, ale ovlivňují tím veřejné mínění občanů západu. Krotí jejich podporu jestřábím politikům, neboť jim dojde, že napadení Ruska nebude nějaká počítačová hra, ale že také nějakou slíznou.

když budou muset,válčit budou!!

Tom | 07.10.2016

A dobře.Na to vemte jed!!

VVP dal USA ultimatum a kolosálně je ponížil před celým světem

Petr2 | 07.10.2016

některé body:
- zrušení sankcí
- kompenzace za sankce
- zrušení zákona Magnitského
- odchod vojsk USA z Evropy
V případě ignorování politicko-hispodářského ultimata může dojít k zhroucení ekonomicko-finančního systému USA
http://www.eurasia24.cz/nazory/898-ultimatum-putina-doba-diplomacie-konci-nastupuje-konani-bezpecnostnich-slozek

Vyšší dívčí

nazdar | 06.10.2016

Domnívám se, že Rusko blufuje. Ještě není zcela připraveno na otevřený konflikt, tak používá všechny kanály, na zadržení útoku. Kéž jim to vyjde.

Re: Vyšší dívčí

Mentol | 07.10.2016

Tiež si myslím, že Rusko naťahuje čas ale nie preto, že by nebolo pripravené ale preto, že čaká na americké voľby. Možno sa ešte začnú diať veci sami od seba, ani nebude treba hýbať zemskou osou.

Re: Re: Vyšší dívčí

Spektator Čumilovič Puk | 07.10.2016

Do války se Rusům moc nechce. Myslím, že ani nikdy nechtělo. Ale válčili. Protože museli...

Přidat nový příspěvek