Ze světa

26.01.2015 18:46

ТаuRus |

Na území Bilého domu dnes, ve 3 ráno přístal dron. Přestože oficiélní představitelé tvrdí, že žádné nebezpečí nehrozilo, případ vyšetřují.
http://www.nbcwashington.com/news/local/Device-Found-on-White-House-Grounds-289756051.html

Andrej Bileckij - velitel batalionu AZOV ve svém blogu napsal:
Musíme se podívat pravdě do oči. Probouzení může být bolestivé. Situace na frontě je kritická...Ukrajinští generalové a politikové už válku prohrali. A západ nepomohl...A potom výzval národ, aby sám šel umírat na frontu, za svobodu...jsou potřeba tisíce, až miliony!....
http://politikus.ru/events/41320-kombat-azova-zapad-ne-pomog-voyna-proigrana-situaciya-na-fronte-kriticheskaya.html

Šče nevmerla Ukrajina? Jsem zvědav, kolik se najde sebevrahů:)
Zatím chlapi od mobilizace zdrhají do Ruska (k nepříteli). A to tak houfně, že Putin zvažuje, jestli pro ně neudělí vyjímku a neprodlouží jím pobyt.
P.S.U Jury jsem se dočetl, že i ti, koho v létě pustili ze zajetí a ukr.stát je znovu vrátil na frontu, nakazili poraženectvím své druhy. Proto je dnes mnohem víc zajatců.

Historický sněhopad, který v nejblížších dnech hrozí New Yorku, způsobil u obyvatel paniku. Jelikož vláda města upozornila občany, aby raději ani nevycházeli z domovů, protože je to životu nebezpečné. Z obchodů bylo vymeteno skoro všechno zboží tvoří se ohromné fronty.
Sněhopad bude doprovázet silný vítr do 65 míli za hodinu.
Primátor města prohlásil, že to může být neštěstí, které Američané neviděli za celý svůj život. (foto)
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2925546/Major-snowstorm-snarl-commute-BLIZZARD-like-conditions-foot-snow-Northeast.html

Z tiskovky RIA novosti:
Mám dojem, že Ukrajina začíná ve světě vyvolávat pocit rozmrzení až odpuzení. Mám to z jednání s politiky a diplomaty, obzvlášť je to zřetelné v koloaréch.
Urajina také, hlavně v souvislosti s ISIL odchází na periferii. Evropští politikové začínají zvažovat rizika. A větší riziko hrozby terorismu a všeho, co je spojeno s energetickou bezpečnosti pochází od ISIL. Protože ISIL se otáčí na Saudskou Arabii a tam je ropa...
https://www.youtube.com/watch?v=W5FS3Lg6yss