WHO předpověděla, že se USA stanou epicentrem pandemie koronaviru

25.03.2020 12:04
TauRus

 

Mluvčí Světové zdravotnické organizace (WHO) Margaret Harrisová vyslovila předpoklad, že se Spojené státy mohou stát novým ohniskem pandemie koronaviru.
https://cz.sputniknews.com/svet/2020032411705740-who-predpovedela-ze-se-usa-stanou-epicentrem-pandemie-koronaviru/

V poslední sobě WHO se stála halasnou troubou GP. Pokud tuto věc ohlásila, znamená, že je to v plánu.
——————————————————————-

Rusko nabídlo svou pomoc USA v boji s koronavirem

Rusko v případě potřeby je ochotno pomoci USA v boji s novým koronavirem, prohlásil ruský velvyslanec ve Washingtonu Anatolij Antonov.

Antonov zdůraznil, že „ruské testy na koronavirus prokázali svoji vysokou kvalitu v Číně, Íránu a byly předány do Itálie“.
https://oko-planet.su/politik/newsday/575893-rossiya-predlozhila-ssha-pomosch-v-borbe-s-koronavirusom.html

S ohledem na poslední výměnu názoru mezi Čínou, Íránem a USA (oficiální obvinění Číny ohledně umělé výroby koronaviru v USA a odmítnutí pomoci USA ze strany Íránu s poukázáním na zákeřnost Američanů) Trumpu nezbývá nic jiného, než v případě potřeby přijmout nabídku Ruska.

——————————————————————-

Poláci začali něco tušit:

Onet (Польша): příští obětí koronaviru budou protiruské sankce.

Rusko posílá pomoc do Itálie a získává propagandistické vítězství nad Západem.

Činnost Ruska na pozadí blokování dodávek lékařské produkce ze strany Německa a Česka taktéž absence podpory ze strany USA, které mají v Itálií několik vojenských základen (např. obrovskou základnu „Aviano“), nanesla vážnou ránu důvěryhodnosti západních struktur, včetně NATO a EU.

To, že EU nemá tolik pravomoci v oblastí zdravotnictví a mnozí evropští politici hodně dělají, třeba v oblasti finanční pomoci, nemá žádný vliv: Moskva v jakémkoli případě získává propagandistické vítězství nad Západem. Kvůli ruské operací otázkou bude zachování sankcí, které byly zavedeny poté, co Rusové okupovali Krym a rozpoutali válku na Donbasu.
https://oko-planet.su/politik/politikmir/575575-onet-polsha-ocherednoy-zhertvoy-koronavirusa-stanut-antirossiyskie-sankcii.html

Velmi chabá omluva nečinnosti EU. Brusel má menší pravomoci v EU, než Moskva? Hmm…
K okupací Krymu a válce v Donbasu řeknu jen tolik, že obviňovat někoho z propagandy a sám používat nejhorší propagandistické triky, mluví za sebe.