Umělci a osobnosti zase podepisují Antichartu...

23.01.2018 18:15

quintus-sertorius

 

Opět se za víření medálních bubnů umělci dojímají a pláčou nad venkovskou lůzou, která ne a ne pochopit co je pro ni správné...

Odskočili si od vyčerpávající práce aby nás "lůzu, rudohnědá prasata, závistivé bezmozky nemající nárok žít, nevzdělané a líné svině a další tituly"...., poučili a zachránili.

Abychom zvolili nastrčeného paňácu, který sklapne podpatky až se z Berlína a Bruselu ozve "Hubu držet, máte právo mlčet!"

Shrňme si to, co nám pánové Svěrák, Halík vlastně doporučují za změnu, která není ničím jiným než konzervací a zabetonováním toh, co už tu bylo a co vážně nechceme:

- zadlužování země

- totalní nasazení v montovnách 

- výměnu obyvatelstva včetně povinné islamizace /jak je to zaváděno u našich pokrokových vzorů/

- s tím spojené zhroucení sociálního systému, teror v ulicích

- inkluze /poškozování dětí a výuky v našich školách/

- vládu nikým nevolených a kdovíkým sponzorovaných neziskovek a jejich pronikání do mozků našich dětí, do našich domovů a soukromí

- rozkrádání a odklánění veřejných financí

- eurodotační korupce

- angažmá v říšských silách po celém světě

- orwelovská "veřejnoprávní" bakalo-sorosovská média

- protektorátní status, kdy nerozhodujeme o vlastní zemi a životě v ní

- pravidelné sypání do žlabu armádě umělců, kteří nic povznášejícího v posledních letech nevytvořili, ale o to vehementněji se montují do angažované politiky a sepisují a podepisují výzvy a petice proti zdravému rozumu a proti vlastnímu národu

 

Ne, děkuji....

 

Q.S.

 

Diskusní téma: Umělci a osobnosti zase podepisují Antichartu...

Nevěřte fakenews

ing. František Nevařil | 25.01.2018

Re: V pořadí čtrnáctý prolhaný článek
To: aranel | 24.01.2018

Dobrý den, pane...já velmi dobře chápu Vaše názory a postoje - myslím, že jste je zde vystihl dostatečně obsažně a jasně...a to několikrát, abychom to lépe chápali a zapamatovali si to. A VY chápete a víte pravé "proč?" je sem píšete ? Jaký upřímný lidský podnět a poselství pro nás máte v sobě, abyste je sem přinášel druhým?

---------------

Velmi dobrá otázka. Přál bych si, aby si lidé ověřovali informace a nenechali se zavádět na zcestí hybridními servery. To není jen otázka právě aktuálních voleb. To bude aktuální neustále. Víme přeci moc dobře, jak ruské tajmé služby sputily na Aeronetu hybridní hrozbu Lithium. Bombastický titulek"Tunel za 3 biolióny" a přitom australská firma chce vytěžit jen 6% ložiska. A samozřejmě mnoho jiných fakenews informací.

Re: Nevěřte fakenews

cyril.krupala@seznam.cz | 25.01.2018

sleduji dění u nás i ve světě již cirka 5 let,servry hodnotím podle toho,jak se jejich informace ověří životem,největší dezinformace zatím produkují naše veřejnoprávní media včetně novin,proto vyhledávám info na jiných vebech ,často zahraničních,leva nett byl až doposud zajímavý ,tyto diskuse jej likvidují,pokud ovšem někdo toužil po změně-tak ta nastala po demokratických volbách-volbou p. drahoše se vše vrátí do starých kolejí,ti kdo neuspěli a ztratili příliv veřejných peněz jej opět získají a žádná líbivá slovíčka to nezmění,pak je otázkou,proč vlastně diskuse na tomto nettu o p. zemanovi,když skoro všichni vědí jakým konzumentem alkoholu byl prokazatelně p.havel-dále vysokoškolské vzdělání ještě nezaručuje zdravý selský rozum a naopak-viz.p.ford

Kolegové se nechali nachytat.

Jarek* | 24.01.2018

Předem upozorním, že se již opakuji po několikáté v různých diskusích. Kolegové, obrazně řečeno jste jen na ulici vyváleli v hovně. Ulici to nepomohlo k jejímu očištění a Vy jste se akorát zbytečně sprasili a zasmrádli. Není lepší se hovnu na ulici v klidu vyhnout, jít si po svých a nechat úklid ulice kompetentním k tomuto elementům? Věřte, že rozhodně to tak je. Čím více se do hovna rýpe, tím více smrdí, to je stará pravda.

Re: To luďo

ing. František Nevařil | 24.01.2018

Cítím z vaší odpovědi, že jste byl schopný a ochotný se zamyslet. To by asi měl být vždy první krok k nějakému řešení. Jestliže vídte, že Gobalisté pracují mimo jiných také na páté prioritě, tedy ničí člověka alkoholismem, tak řešením je bezesporu "konceptuální gramotnost" každého jedince, která jej chrání před těmito účinky doslova zbraní hromadného ničení.

Je pak tedy zcela jasné, že nemůže být vzorem Zeman, o kterém je známo, že je alkoholik a o to by to bylo více schizofrenní prosazovat Zemana, pokud víte, že Zeman je současně Gobalista a prosazuje koncepce Globalistů, tedy také alkoholismus svým vlastním příkladem.

Alkoholismus Zemana je pak přímým důkazem jeho konceptuální negramostnosti a nemůže být Zeman v žádném případě dobrým řešením pro budoucí generace.

Umíte si představit, že by vám přednášky dělal najebaný Pjakin? To si opravdu neumím představit!

Ale že Zeman málem přidal kosu ke korunovačním klenotům, to viděl celý národ!

Zemanova demence je v pokročilém stádiu

ing. František Nevařil | 24.01.2018

Zeman ve včerejší debatě upadl až na samé dno jeho demence, kdy se neštítil vytrhnouz kontextu ne pouze větu, Zemanovi stačilo vytrhnout dvě slova "2600 uprchlíků".

Velice dobře mu Drahoš kontroval, ať si vzpomene, když Zeman řekl, že není problém přijmout 5500 uprchlíků v době balkánksé krize a to se jednalo předvším o muslimy z Kosova.

Zeman je evidentně v demenci, protože mu unikají významové rozdíly. Drahoš řekl, že by jmenoval vítěze voleb, ale vítězem není jen Babiš, vítězem bylo hnutí ANO. A správně Drahoš řekl, že na jemenování premiéra není "nárok" je to jen na prezidentovi, koho jmenuje, a tu nuanci Zeman nepochopil.

Stejně tak Zeman nepochopil, že je rozdíl mezi odborným honocením a všeobecným názorem, to když Drahoš odpovídal přesně na otázku, jaký má názor na danění církevních restitucí. Zeman ho začal mistrovat z technických postupů ale Drahoš ho upozornil, že je rozdíl mezi názorem a odborným honocením.

A totální Emanův populismus se demaskoval ve chvíli, kdy měl odpovědt na jakém místě v pořadí důežitosti jsou u občanů církevní restituce, tak Zeman blábolil o šestém až sedmém místě, avšak průzkumy ukázaly, že to občany už v podstatě nezajímá a jsou až na místě dvacátém.

Zhodnotím li ještě, že Zemn vypadal vyjukaný jak hurvínejk a stejně tak na závěr pořadu i stál, jako by visel na drátkách, tak cekový dojem ze Zemana je absolutní NULA.

Re: Zemanova demence je v pokročilém stádiu

prof.MUDr.Čihák, DrSc | 24.01.2018

Podle vyjadřování a argumentů pana Nevařila usuzuji, že demence postihla především jeho.

Re: Zemanova demence je v pokročilém stádiu

Sugar | 24.01.2018

Už táhni jelito, akorát tu zapleveluješ diskuzi výkaly Saši Mitrofanova.

No dobre, dobre...

Vandal | 23.01.2018

ten zoznam je sice trefny, ale za to vsetko vam (i nam) da EuroSojuz tu velku cest ist proti Rusovi v prvej linii ak by sa nieco zomlelo... No nekupte to.

Ano, prasátkům se dařilo

Mokoš | 23.01.2018

Když je maminka prasnice porodila, šly do bedýnky s teplem. Připouštěla se pravidelně. Zoubky se ocvakaly kleštičkami, aby maminka prasnice neměla újmu na cecíky. Dnes si koupíte veškerá prasata v obchodě. To byl venkov a někde ještě je. Vypěstovat si své zdravé a nebát se práce. Kanec se vodil přes půl obce, pořádná prasnice byla jeho cílem. Tak a tak - to bylo v době, kdy všechno bylo všech. Dnes se používají jiné nástroje na to aby to, z čeho vyrostlo Československo bylo opět ukradeno.

V pořadí čtrnáctý prolhaný článek

Platoš | 23.01.2018

Jen hlupák se nemění.
Duležité je jak mluví a jedná v současnosti pro zájmy vlasti.

Re: V pořadí čtrnáctý prolhaný článek

ing. František Nevařil | 23.01.2018

Zeman je populista a mluví vždy jen tak, jak se mu to hodí.
On se uvnitř nikdy nezměnil, vždy měl a má své spoluobčany za tupou lůzu, dementy, debily a alkoholiky.
Přitom sám Zeman je těžký alkoholik.

Re: Re: V pořadí čtrnáctý prolhaný článek

Miro | 23.01.2018

Pán inžinier viete že baviť sa sám so sebou pod rôznymi menami je prvým prejavom schizofrénie. Asi by ste sa mal dať vyšetriť miesto častovania iných sprostými nadávkami ako "pravý inteligent" z kavárny opovrhujúci všetkými ostatnými. To aj o vás je tento príspevok.

V pořadí čtrnáctý prolhaný článek

ing. František Nevařil | 23.01.2018

V pořadí čtrnáctý prolhaný článek útočící na Drahoše.

1) Je samozřejmě absolutní lež, jestliže někdo tvrdí, že Drahoš chce do ČR migranty. Drahoš se jasně vyjádřil, že je proti "kvótám"!
2) Co se týče titulování lůzy sprostými výrazy, tak to je slovník Zemana. Připomeňme si, jak vyvětloval nutnost nepořádat referndum, když rozbíjeli ČSFR v roce 1992.
Cituji:

"Chtěl bych varovat před obecně rozšířenou a dalo by se říci populistickou iluzí, která vychází z názoru, že hlas lidu je hlasem božím a že to, co nespraví Parlament, spraví občané," řekl Zeman ve Federálním shromáždění v roce 1992, když se projednával návrh tehdejšího prezidenta Václava Havla na referendum o budoucnosti společného Československa.

Argumentoval přitom tím, že lidé se nevyznají ve složitých otázkách. Uvedl také, že mezi poslanci je méně dementních lidí nebo alkoholiků než mezi běžnými občany.

"To, co nyní řeknu, není projevem univerzitní povýšenosti ani sarkasmu.

Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt. (...) Těmto lidem - je to tedy polovina národa - uniká ona složitá mnohotvárnost, komplementarita, mnohoznačnost světa," řekl tehdy poslancům.

Pikantní je, že v pátek 11.3. 2016 Zeman naopak "školil" poslance, že nemají právo povyšovat se nad občany a označovat je za obyčejné lidi, kteří problematice nerozumí. "U referenda se ozývají hlasy, že občané nejsou schopni rozhodovat o tak důležitých záležitostech,... že nám hrozí vláda lůzy. Dámy a pánové, nikdo nemá právo urážet svůj vlastní národ. A pokud tak činí, musí počítat s tím, že ve skutečnosti uráží pouze sám sebe," řekl Zeman.

Prostě Zeman je z toho chlastu už rozdvojená osobnost.

Re: V pořadí čtrnáctý prolhaný článek

Petr | 23.01.2018

Vyser si voko, degeneráte, a neopruzuj !

Re: V pořadí čtrnáctý prolhaný článek?

ľudo | 23.01.2018

Váš názor sa azda počas života nevyvíjal p. Nevařil?

Nie je azda prekvapivé, ak má niekto vo všetkom od mala
stále rovnaký názor?
Nie je to skôr príznakom nejakej veľmi pravdepodobnej
duševnej poruchy?

Ja taktiež zďaleka nie vo všetkom s M.Zemanom súhlasím,
no z viacerých i tu opakovane spomínaných dôvodov ho vnímam
ako celošpoločensky dlhodobo skôr menšie riziko oproti p. Drahošovi.

Viem.. nie som síce Čech, i keď tam mám rodinu a nemálo kamarátov a známych, no v dnešnej globalizovanej dobe sa vaša voľba týka nevyhnutne i nás.
A to je dobre.
Sme odkázaní na spoluprácu.
Loď je jedna

U nás na Slovensku je situácia žiaľ ..či našťastie(?)
v mnohom nie nepodobná..

V každom prípade je asi prvoradé nepripustiť vojnu v akejkolvek forme a tak ani umelé rozpoltenie, či fragmentáciu spoločnosti (nicht "Konfliktpotenzial erhalen und aufbauen"),
čo však neznamená pasivitu.
Práve naopak.

Vita res publica est.

Re: Re: V pořadí čtrnáctý prolhaný článek?

ing. František Nevařil | 23.01.2018

Pokud někdo jako Zeman změní názor v příliš mnoha pohledech a příliš často často, pak je to známka buď hlouposti nebo populismu. A to je přesně Zeman.

A pochybuji, že po 25 letech je v ČR méně alkoholiků, dementů a mentálně slabých jedinců. A jestliže tenkrát to byl pro Zemana problém nechat takové lidi rozhodovat, tak to chápu, protože já bych také nechtěl, aby dementi a alkoholici rozhodovali o důležitých věcech chodu státu, a já bych rozhodně v tomto nikdy názor neměnil.

Jenže teď Zeman ví, že by mu to uškodilo, protože teď je moderní prosazovat referendum, tak populisticky změní názor.

Takže tím vám současně odpovídám, že já v důležitých věcech názor neměním, protože mám rozlišovací schopnost a vidím věci jak se mají objektivně dlouhé léta před ostatními.

Re: Re: Re: V pořadí čtrnáctý prolhaný článek?

ľudo | 23.01.2018

Ok, čo navrhujete?

Vieme, že ľudia sa väčšinou nerodia alkoholikmi, dementmi a mentálne slabími jedincami.
Takými ich robí hlavne kultúra.
Kto formuje kultúru a aká je jej koncepcia, ciele,
taktiež zhruba vieme.

Taktiež poznáme ciele a metódy európskych, amerických i globálnych jelít. Dnes ich v podstate už ani neskrývajú a sú docela otvorení. Vieme, že z pohľadu tzv. lokálnych západných elít pre drvivú väčšinu z nás a našich detí, vnukov v budúcnosti v podstate niet miesta.

Viď "teória zlatej miliardy", či systematické privážanie etník čo najvzdialenejších kultúr k nám, násilné miešanie s nimi v rámci multikultifašistických a genderových eugenických ideológii v patogénnych meltingpotoch koncentračných megapolisov,
namiesto podporovania našich mladých rodín (aspoň napr. výstavbou štátnych nájomných bytov, aby si nemuseli brať zverské hypotéky, kvôli ktorým si nemôžu dovoliť deti), atď apod..

Podľa vás toto celé nie je azda zámer, ale len chyba na Západe vládnuceho režimu egomaniacky najúspečnejších sociopatov??
Áno, je pravda, že v podstate asi všade na svete sú pri moci totalitné pyramídové režimy.
To ale neznamená, že musíme tolerovať ten "náš", západný,
že nemáme bojovať za konkrétne zmeny smerovania jeho vývoja.

Čo vy teda navrhujete p. Ing Nevařil, keď Zemana odmietate?
..teda ak Vás správne chápem..

Re: V pořadí čtrnáctý prolhaný článek

aranel | 24.01.2018

Dobrý den, pane...já velmi dobře chápu Vaše názory a postoje - myslím, že jste je zde vystihl dostatečně obsažně a jasně...a to několikrát, abychom to lépe chápali a zapamatovali si to. A VY chápete a víte pravé "proč?" je sem píšete ? Jaký upřímný lidský podnět a poselství pro nás máte v sobě, abyste je sem přinášel druhým?

Skvělé napsáno!

ТаuRus | 23.01.2018

Ještě by to chtělo video z posledního setkání Drahoše s kolaborantskými umělci.

Re: Skvělé napsáno!

ľudo | 23.01.2018

Na verejnosti sa ostentatívne presúšajúci
vrcholne egocentrickí "umelci" narcistického typu
asi vždy budú v prvej linii zástancov pyramídového systému
moci = davokracie = fašizmu.

Či v jeho pseudonáboženskej, sio-nacistickej, rasistickej, marxistickej, finacistickej, alebo moderne tzv. neoliberalistickej forme..

Výhodou je, že pozorujúc ich v kľude, sa tak ľahšie v reálnej politike zákulisia i pre bežného občana zorientovať dá.
A keď takto jačia, väčšinou to znamená,
že národ asi po ceste dobrej kráča.

Keď v krátkom chlade v prachu dejín..dejov zapadnú,
z národu-stromu, od slnka lístky nové vyženú..

Přidat nový příspěvek